VÝBĚR NEJOČEKÁVANĚJŠÍCH TITULŮ PRO JARNÍ SEZÓNU 2017

Čtveřice redaktorů vybírá svá očekávaná díla!

Je to tak, dámy a pánové. Po kratší odmlce jsme se navrátili k vaší oblíbené rubrice, kde si naše čtveřice redaktorů vybere ty nejočekávanější kousky, které v nadcházející sezóně poběží. S chutí do toho!

 

Re:Creators (Trailer)

Je to jen těsně, ale i když podle mě byla první série Boku no Hero Academia nejlepší anime adaptací roku, tuto sezónu ji, co se očekávanosti týče, válcuje originální sci-fi projekt Reie Hiroeho. Re:Creators vypadají v upoutávkách animačně vypulírovaně a příběhově zajímavě. Nevím, čím vás všechny nalákat, jelikož bych se zřejmě pouze opakoval. U každé novinky, co se okolo téhle pestrobarevné odlehčené akční sci-fi šustne, se můžu roztéct blahem. Doufám, že nezklame!

Další tipy: Jak jsem avizoval, Boku no Hero je jistotka, příběh se ještě více rozvětví a Stain prostě bude neskutečnej nářez! Docela mě také zajímá z kultu vycházející Atom, další scífko Clockwork Planet a (trochu naivně) nová série Yu-Gi-Oh. (Konri)

 

Sakurada Reset (Trailer)

Štúdio David Production, ktorému anime komunita vďačí za Joja, pre nás túto jar pripravuje zaujímavé dielo Sakurada Reset. Má ísť o mysteriózne anime zo školského prostredia. Ako predloha poslúžila light novela. Príbeh sa bude odohrávať v meste Sakurada pri Tichom oceáne. V tomto neobyčajnom meste má takmer polovica obyvateľov rôzne výnimočné schopnosti.  Hlavní hrdinovia Asai Kei a Haruki Misora oplývajú darmi, vďaka ktorým pomáhajú skupine Kanrikyoku plniť misie. Tieto misie súvisia s monitorovaním používania schopnosí v Sakurade. Režisérom je pomerne známy Shin'ya Kawatsura, ktorý stojí napríklad  za výbornými epizódami Durarara!!.

Další tipy: Jar 2017 bude určite silná sezóna, hlavne čo sa týka druhých sérií. Ja si určite nenechám ujsť minimálne Shingeki no Kyojin, Boku no Hero Academiu, či Shingeki no Bahamut s podtitulom Virgin Soul. (Luky P)

 

Sakura Quest (Trailer)

Na první pohled se bohužel jarní sezóna nezdá úplně tak skvělou jako poslední dvě. Nicméně i v zimní sezóně bylo pár skrytých klenotů a doufám, že Sakura Quest bude hrát podobnou roli v té jarní. Příběh o turistické agentuře na japonském venkově, o kterou upadá zájem, musí být pro animační studio P.A. Works velmi reálné téma. Sami totiž sídlí ve vesničce Nanto a podílejí se na místním turistickém ruchu - například utvořili krátké anime Nanto True Tours, jehož epizody získáte zdarma navštívením různých míst v Nanto. Takže doufám, že po vydařeném Širobako o tvorbě anime nás od Sakura Quest čeká další vynikající dospělé drama z pracoviště, které P.A. Works dobře znají.

Další tipy: Ze všeho nejvíc se ovšem těším na pokračování Boku no Hero Academia, které hajpuje ságou o turnaji, a dám šanci ještě Alice no Zóroku a Re:Creators(Meon)

 

Boku no Hero Academia - 2. série (Trailer)

Vážně musím něco psát? Série Boku no Hero Academie. Série, kterou překládám jak v podobě mangy, tak anime. Série, která pro mě upgradovala žánr shounen a ještě ho zaobalila do perfektního světa plného hrdinů, schopností a perfektních záporáků. Připočítejte si fakt, že Bones má ve druhé sérii v plánu zadaptovat jedny z nejlepších příběhových arců celé série a je vám zřejmé, že tohle bude zkrátka sázka na jistotu. Vysokooktanový sportovní festival, podmanivý padouch Stain, kupa nových postav a zvratů... to vše v přenádherné animaci a v perfektním podání, které se povedlo už v první sérce. Prostě PLUS ULTRA. Doufám, že u těch emocionálních kolotočů budete spolu s našim překladem a užijeme si to všichni společně!

Další tipy: Tahle sezóna je vsutku silná na pokračování, kdy Shingeki no Kyojin je samozřejmostí a Boruto s Berserkem velkým otazníkem. Šanci u mě ale má i Sakurada Reset a dětinskou důvěru dávám Atomovi, jenž slouží jako prequel Astro Boye. No a tak nějak doufám, že se objeví peckovní slice-of live titul, který mi doteďka uniká... (Toren)

 

Tak a to bude od nás prozatím vše... teď už se jen těšíme na vaše názory a výběry, tak šup s tím do komentů!

Datum:
26. 3. 2017, 21:00
Autor:

Komentáře

| 26. 3. 2017, 22:34 | Autor: Pepa

A co ostatní členové Amzone, co očekavání?

Obrázek uživatele Raijin

| 26. 3. 2017, 23:18 | Autor: Raijin

TJ sa klasicky pozrie u pár vybraných sérii na prvý diel a stopro pozrie BnHA, lebo bude robiť korektúru :D

Ja celý začiatok jarnej sezóny budem offline, ale potom budem doháňať SnK, BnHA, Berserka, Atoma. Neskôr ešte vyskúšam pár ďalších sérii, ktoré síce nezaujali obsahom, ale aspoň vizuálom to zvládli.

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 26. 3. 2017, 23:33 | Autor: Wise Smelly Legs

Tuto sezónu nastává takový můj osobní milník. Po dlouhé době se s nadšením do něčeho pustím a jsem sám přesvědčen, že to dokoukám. Shingeki No Kyojin mne chytlo před těmi pár lety naprosto brutálně a i když se teď bude spíše řešit politika, nevadí mi to, chci ten svět a vše poznat. No a Boku No Hero FUCKING Academia je jistota, to snad fanoušci AMzone musí z povinnosti. Předem díky za překlad a slibuji, že i kdyby mělo nastat nějaké zpoždění, počkám na Váš překlad!!

| 27. 3. 2017, 15:02 | Autor: Struggler

Osobne sa určite najviac teším na 2. sériu Uchouten Kazoku, keďže 1. séria je jedno z mojích top anime. A tiež od Sakura Quest čakám veľa, keďže Shirobako bolo super a zdá sa, že P.A. Works zvláda tento druh slice of life na výbornú.