BABYMETAL jsou zpět

Populární roztomilé metalové trio se vrací s dalším albem!

Už to jsou víc jak tři roky, co BABYMETAL otřásli nejen Japonsko svým nástupem na hudební scénu a včera, 1. dubna 2016, se po dvou letech vrací se svým druhým albem Metal Resistance.

Přebal alba Metal Resistance

 

Pro členky a jejich fanoušky byl tento den, Fox Day, už delší dobu očekáván, tedy od prosince 2015. Zatím vyšly dva videoklipy k písničkám z nového alba. Těmi jsou Karate a The One.

 

 

Album vyšlo v několika variacích: Standard Edition, Out of Japan Edition a The One Limited Editon. Obsahově jsou téměř stejné. Rozdíly jsou například v anglické verzi písničky The One či jsou přidány další písně. Ovšem všechny variace obsahují jeden doposud raritní kousek a tím je Road of Resistance, jenž byl dostupný jen pro vlastníky speciální edice prvotního alba.

 

 

Jak je tomu tak ve většině případů v Asii, tak i na tomto albu pracovali textaři a skladatelé daných společností, tedy BDM Fox a Toy’s Factory.

Album bude mít i své propagační tour. Holky mimo dvou rozdělených jízd po Americe zavítají opět k nám do Evropy a celé to zakončí v jejich domovině, tedy v Japonsku.

Členky (zleva doprava): Yuimetal, Su-metal a Moametal

Datum:
19. 4. 2016, 15:46

Komentáře

Obrázek uživatele Turza

| 21. 4. 2016, 19:02 | Autor: Turza

Jedna z mojich najobľúbenejśích japonských skupín!!