Vikingská Vinland Saga v první upoutávce

Jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku se prezentuje!

Je to neuvěřitelné. Ale je to už skoro rok od momentu, kdy jsme se dozvěděli, že zkušené Wit Studio (Owari no Seraph, Útok titánů) začalo pracovat na anime adaptaci historické mangy Vinland Saga. Nikdo z nás tehdy netušil, že budeme následujících víc jak deset měsíců bez podrobností a novinek. Mnozí na tuhle parádní zprávu dost možná zapomněli. Ovšem, dnes se Vinland Saga připomíná a vše je zapomenuto. Vypadá totiž pořád naprosto fantasticky.

Oficiální stránka anime prezentovala nové promo, ve kterém konečně vidíme první záběry přímo z anime. Čtenáři mangy rozpoznají vesměs všechny důležité momenty v Thorfinově životě a zdá se, že bychom se mohli minimálně dočkat adaptace celého prologu, který sčítá přibližně padesát kapitol. Barevná paleta hýří životem, občasné 3D manévry nepřekážejí a vše se zdá plynule rozhýbané a přetavené s citem k původní předloze. No, sami se podívejte.

Co se týče tvůrčího týmu, tak nám bylo sděleno, že projekt režíruje Yuuki Kawashita (Death Parade, Overlord), o barevný design se postaral Ken Hashimoto (One Punch Man, Attack on Titan) a hudbu složil Yutaka Yamada (Tokijský Ghúl). Hlavního hrdinu Thorfina namluví Yuuto Uemura (Atsushi z Bungou Stray Dogs) a jeho otce Thórse pak Kenichirou Matsuda (Batou z Ghost in the Shell). Premiéra je prozatím stanovena pouze na rok 2019.

Jste podobně zvědavi, jako my?

Datum:
6. 2. 2019, 16:00
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 11. 2. 2019, 12:13 | Autor: Wise Smelly Legs

!!