Autor Teenage Renaissance! David rozjíždí vtipnou kampaň o anime

Tomuhle se říká smysl pro humor!

Pokud pravidelně čtete náš web, zřejmě vám neunikla poměrně bizarní zpráva týkající se komediální mangy Jimoto ga Japan (I'm from Japan), která po rekordních šestnácti kapitolách získala oznámení anime adaptace. Téměř nikdo tomu nechtěl věřit, ale skutečně nešlo o žádný vtípek. Očividně tomu nevěří ani druzí autoři, jenž publikují ve stejném magazínu, neboť Yuushin Kuroki, který stojí za podobně gagovou sérií Teenage Renaissance! David, se rozhodl v posledním čísle magazínu Weekly Shounen Jump rozjet zajimavou kampaň.

V odstavečku, který je pravidelně věnován autorům se totiž objevil text, který vyzývá fanoušky této série, aby svou lásku projevovali dopisy a maily, ve kterých budou žádat anime adaptaci. V textu je dále adresa kam mají fanoušci psát a poznámka, co přesně napsat do předmětu zprávy - „Stydím se, a neměl bych to říkat, pravdou však je, že si skutečně přeji anime“. Celé je to samozřejmě poddáno s nadhledem a humorem, ale musí se nechat, že jde o vtipnou reklamní masáž. Nemyslíte?

Jen dodáme, že Teenage Renaissance! David, jenž vypráví příhody japonského studenta, který vypadá přesně jako Michelangelova socha Davida, má v současnosti devatenáct kapitol a můžete si jej zadarmo přečíst v aplikaci MANGA Plus. Níže pak zmiňovaná adresa.

Panu Sumidovi
Shueisha Weekly Shonen Jump Editorial Department
2-5-10 Hitotsubashi, Chiyoda Ward, Tokyo
PSČ: 101-8050

 

Datum:
30. 1. 2019, 18:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 4. 2. 2019, 10:47 | Autor: Wise Smelly Legs

Heh, dobrý meme :'D!