Shokugeki no Souma odhaluje datum a název druhé série

Anime o vaření odhaluje střípky ke své druhé sérii!

Shokugeki no Souma je velmi dobře přijatá manga série, která ukázala, že i shounen o vaření má své místo mezi mladou generací čtenářů. První série anime však nebyla příliš dobře přijata a tudíž se spekulovalo, zda-li vůbec bude nějaké pokračování. Nakonec se tak stalo, ovšem dlouhou dobu jsme mimo tohle potvrzení, neměli žádnou zprávu. Až do dnešního týdne. Oficiální twitter Shokugeki no Souma totiž připsal informaci, že se druhá série pojmenuje Shokugeki no Souma: Ni no Sara (Food Wars! Shokugeki no Souma: The Second Plate) a premiéru si odbyde letošní léto. V prosinci také vyšlo prozatím jediné propagační video, ve kterém můžeme slyšet stejný soundtrack jako v předchozí sérii a bohužel spatříme i také starší záběry, které jen ukazují různorodé charaktery téhle série. Ohledně produkce zůstává vše při starém a anime i přes různé spekulace zůstává u studia J.C.Staff (Toradora či Bakuman).


Synopse první série: Yukihira Souma sní o tom, že porazí svého otce ve vaření a převezme rodinou restauraci. Když mu jeho otec oznámí, že je čas zavřít restauraci a odjíždí do zahraničí a vyzve ho ať vystuduje jistou kuchařskou školu, je zklamán. Netuší však, že se jedná o nejprestižnější kuchařskou školu v Japonsku, kterou úspěšně dokončí jen 1 % studentů. Dokáže na škole přežít? 

Manga psaná Tsukudou Yuutem a kreslena Saeki Shunem má na kontě již 17 vydaných svazků a inspirovala mimo dvě anime série i konzolovou hru na Nintendo 3DS a OVA, která vyprávěla příběh bratrů Aldinů. Americké vydání mangy zaštiťuje VIZ Media a anime licencovalo Sentai Filmworks.


Datum:
28. 2. 2016, 12:45
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Bednaa

| 28. 2. 2016, 18:41 | Autor: Bednaa

Super, první série se mi dost líbila takže se na druhou těším :) 

Obrázek uživatele ondra3985

| 1. 3. 2016, 12:57 | Autor: ondra3985

už aby byla těšim se na hlavní turnaj

| 12. 7. 2016, 14:43 | Autor: Honza

Ta 1 serie bila bomba a tešimse nadalši dekuju