Novinky ze světa Nanatsu no Taizai

Mysleli jste si, že je konec? Ale kdeže...

Tak tomu říkáme zvrat za všechny prachy. Po dlouhých letech a hlavně několika posledních měsících, kdy autor Nakaba Suzuki neustále teasoval, že se jeho úspěšná fantasy série Nanatsu no Taizai (Seven Deadly Sins) dobírá ke svému finále, jsme dostali oficiální potvrzení, že závěrečná kapitola dorazí koncem března a tím tedy završí příběh, jenž vypuknul před 8 lety v magazínu Weekly Shounen Magazine. Ale víte vy co? Ono to s tím ukončením tak žhavé nebude...

Nakaba Suzuki přišel společně s poslední kapitolou i s oznámením, že svět Nanatsu no Taizai prozatím neopouští a pilně připravuje půdu pro navazující pokračování, jenž ponese název Mokushiroku no Yon-kishi (The Four Knights of Apocalypse) a příběh by se měl točit kolem Tristana. Pokud jste nedočetli mangu Nanatsu no Taizai, raději nebudeme prozrazovat, ale jedná se o postavu, která si odbyde svou premiéru právě v poslední kapitole oblíbeného fantasy. No... zajímavé rozhodnutí.

A aby toho nebylo málo, tak fanoušci anime adaptace mohou také zbystřit, neboť se potvrdilo, že studio A-1 Pictures chystá na letošní říjen (zřejmě) poslední sérii, která by měla zadaptovat zbývající kapitoly příběhu. Vzhledem k tomu, jak nelichotivě byla přijata třetí série, pevně doufáme, že se tentokrát tvůrci více ponasnaží.

Máte z novinek radost?

Datum:
2. 4. 2020, 18:30
Autor: