Nové trailery k trojici anime her!

Hráči, připravte si čudlíky!

Dneska to vezmeme z rychlíku. Hned trojice očekávaných her přišla s kupou nových záběrů - tak se na to pojďme mrknout.

Na konci minulého týdne, tedy 28. února, vyšla i u nás v Evropě očekávaná první velká konzolová hra na motivy série One Punch Man - jenž nese podtitul A Hero Nobody Knows. Jak to tak u anime her bývá zvykem - jde o bojovku. Což samozřejmě s hrdinou, který dá všechno na jedinej úder, působí zvláštně, ale tvůrci s tím počítali a Saitama není regulérní hrací postavou, nýbrž jakousi ultimátkou. Níže mrkněte na postavy, kterých se můžete chopit a na princip vtipu, který nastane s příchodem hlavního hrdiny. Hra vyšla na PS4, Xbox One a PC.

Druhou hrou je pak pokračování úspěšné bojovky My Hero Academia: One's Justice 2, která se v příběhu posune s adaptováním zase o kus dál a hlavně umožní hrát za plejádu nových postav z nejnovější čtvrté série! Hra vyjde na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC už 13. března. Tedy, alespoň v Japonsku a Americe. Evropa si na bližší datum musí počkat, ale jelikož se k nám dostal i první díl, nemusíte se bát.

Třetí bojovkou je pak Dragon Ball FighterZ, který je už pár měsíců venku, ale autoři jej stále zásobují novým obsahem. Už 28. února se ke hratelným postavám přidala Kefla, na jaře ji pak bude následovat Goku ve svém Ultra Instinctu a obsahem tohoto třetího season passu budou ještě další tři bojovníci, jenž čekají na odhalení. Dodáme, že tuhle hru si můžete zakoupit na PS4, Xbox One a PC.

Datum:
2. 3. 2020, 19:00
Autor: