Trojice oblíbených titulů se dočká nových anime sérií

Spousta pozitivních zpráv!

Nebudeme to nijak zdržovat a rovnou se do toho pustíme. Rok 2019 přinesl kupu povedených sérií a spousta z nich se stala hity. U některých jsme oznámení ohledně pokračování dostali takřka okamžitě, u jiných to chvíli trvalo. Tak či tak tu máme trojici relativních nováčků, se kterými se budeme scházet i v budoucnosti.

Hned po ukončení první (dvanáctidílné) série zvířecího dramedy Beastars, bylo v magazínu, kde manga vychází, potvrzeno, že druhá série je jistotou. Na bližší informace si bohužel musíme počkat, ovšem je více než pravděpodobné, že pokračování naváže tam, kde příběh prozatím skončil a zadaptuje následující kapitoly v manze. Netřeba se obávat, že by došlo k nějakým změnám.


Druhé série se dočkají i speciální hasiči ze série Fire Force, které hlavně díky své animaci od David Production (série JoJo's) zaznamenala slušný úspěch. Oficiální stránky projektu označují následovníka jako „druhou kapitolu“ a ještě k tomu stihli hodit krátký promo teaser. Dočkat bychom se měli již v létě 2020.A třetím šťastlivcem je kulinářská série Shokugeki no Souma, jenž se již v dubnu 2020 dočká páté a dost možná i poslední anime série. Nezbývá k adaptování už mnoho kapitol a proto se dá očekávat, že skutečně dojde k poslednímu přírůstku. Na druhou stranu... o adaptaci kompletního díla si může spousty sérií nechat jen zdát, o to víc je Souma klikař, neboť neměl z počátku příliš dobré prodeje disků. Jak se zdá, občas přeje štěstí.

Datum:
20. 1. 2020, 17:30
Autor: