Druhé série Dr. Stone a Zaslíbená Země Nezemě prezentují nové materiály

No těšíme se! Lhát nebudeme!

Je to nějaká doba, co bylo oznámeno, že se dvojice anime shounenů - Dr. Stone a Zaslíbená Země Nezemě (The Promised Neverlad) dočkají pokračování v podobě druhých anime sérií. A jelikož od té doby uběhl nějaký čas, studia si chtějí pojistit zájem a obě série v posledních dnech připomínají.

Dr. Stone získal nový plakát a druhý teaser, který stejně jako první, láká na arc Stone Wars, který byl v manze poměrně populární. Nové promo není na nové záběry nijak převratné, spíš slouží jako hezká rekapitulace a lákání na věci budoucí. Potěší však trojice pěstí, jenž spojuje trojlístek hrdinů, kolem kterých se bude nový děj nejvíce točit. Malým zádrhelem bohužel je, že stále netušíme, kdy si druhá série odbyde premiéru.

To druhá série Zaslíbené Země Nezemě je přeci jen o něco blíže. Dočkáme se jí v říjnu 2020 a zadaptuje arc, který následoval po útěku ze sirotčince. Dostali jsme alespoň k dispozici nový promo obrázek, jenž láká na okolní svět, který budou muset naši hrdinové v nových epizodách prozkoumat.

Datum:
20. 1. 2020, 17:15
Autor: