Bleach láká na návrat!

Aneb autor série o sobě dává vědět

O téhle zprávě sní nespočet fanoušků... a zdá se, že by se konečně mohli dočkat. V srpnu to bude pět let, co Tite Kubo ukončil po patnácti letech velmi populární manga sérii Bleach. A je to už neuvěřitelných 8 let od vysílání poslední anime epizody série, která, očividně, nebyla kompletní a nepokryla adaptování celé mangy. Přesněji řečeno nedošlo na závěrečnou ságu Quincy Blood War. A právě kolem ní se celé roky točilo několik desítek až stovek spekulací a fanoušci nechtěli uvěřit tomu, že by anime nebylo časem dokončeno. Nehledě na fakt, že poslední epizody měly nízkou sledovanost a kvalita šla strmě dolů. Naděje zkrátka a dobře pořád žila. A teď zaplápolala mocným plamenem!

Blíží se nám totiž dvacáté výročí celé značky a Tite Kubo oznámil, že se letos účastní akce AnimeJapan 2020. Celá prezentace nese název „Bleach - Projekt k 20letému výročí + Tite Kubo a odhalení budoucnosti". Fakt, že panel se koná na akci AnimeJapan, která je vždy spojena (logicky v názvu) s anime tématikou, začíná to všechno naznačovat jediné - nový anime projekt z Bleach frančízy. Dokonce byla spuštěna i webová stránka, která láká na „návrat“. Anime je jistě jednou z možností, ale více pravděpodobně se jeví projekt ve formě filmu, speciálu či snad rebootu již vyšlého příběhu. Ale pochopitelně bychom byli rádi za již zmíněnou Quincy Blood War, už jen proto, aby nečtenáři mangy měli ukončený příběh.


Další zajímavostí je samozřejmě i odhalení nového díla, na kterém Tite Kubo pracoval a chystá se jej brzy vypustit ven. Dost možná půjde o serializaci oneshotu Burn the Witch, jenž vyšel v roce 2018 a který vypráví příběh o čarodějkách ze západního distriktu Soul Society. Propojení světů může tedy pokračovat i nadále. I když... samozřejmě může jít o úplně nový projekt, nebo dokonce přímé pokračování série Bleach.

Odpovědi každopádně dostaneme 21. března 2020, kdy akce vypukne. A my jsme extrémně zvědaví!

Datum:
29. 1. 2020, 21:15
Autor: