One Piece: Pirate Warriors 4 se blíží

Tahle frančíza má pořád z čeho čerpat!

Není asi žádným překvápkem, že série One Piece: Pirate Warriors pokračuje a nový, již čtvrtý díl má jen pár měsíců k vydání. Namco Bandai se proto pouští do pořádné masírky a rozjíždí reklamní kampaň, ve které odhaluje novinky, které do této populární značky přivedou. A tím největším tahákem bude pro kupu fanoušků jistojistě přítomnost nejnovějších dvou arců ze světa One Piece - tedy Cake Islandu a Wano Country - spolu s nimi pochopitelně dorazí i Kaido a Big Mom, oba jako hratelné postavy. Ti jsou představeni i v nejnovějším traileru.

Pro připomínku si můžeme zopakovat, že mezi hratelné postavy se zařadí: Luffy (včetně čtvrtého gearu - Snakeman), Zoro, Sanji, Nami, Usopp, Chopper, Robin, Franky, Brook, Crocodile, Ace, Boa Hancock, Jinbe, Kizaru, Akainu, Aokiji, Trafalgar Law, Sabo, Bartolomeo, Cavendish, Katakuri, Hawkins, Carrot, Vinsmoke Renju, Vinsmoke Ichiji, Vinsmoke Niji a Vinsmoke Yonji. A jelikož není Wano Country v manze stále dokončeno... můžeme počítat s originálním příběhem a zakončením - stejně jako v případě minulého dílu u Dressrosy.

One Piece: Pirate Warriors 4 vyjde v Evropě na PS4, Xbox One, Switch a PC už 27. března 2020. Jste fanoušci série? Těšíte se?

Datum:
21. 12. 2019, 15:30
Autor: