Weekly Shounen Jump ruší 4 série

To jsou jatka!

Netřeba připomínat, že v nejprestižnějším magazínu Weekly Shounen Jump je zkrátka a dobře opravdu těžké, aby se nějaká série uchytila a vydržela více jak jeden rok. A nové oznámení to dokládá. Dozvěděli jsme se totiž, že Jump ruší hned čtyři své série, jenž letos odstartovaly. Ale ani u jedné se nelze ničemu divit, neboť si vedli špatně v čtenářských hodnocení... jen připomeneme, že si všechny zmíněné mangy můžete přečíst zdarma v aplikaci MANGA PLUS.

V 52. čísle WSJ skončila poslední kapitolou Yui Kamio Lets Loose, kterou měl na starost Hiroshi Shiibashi (Nurarihyon no Mago či Illegal Rare) - jednalo se o zpočátku romantickou zápletku, kde šlo o tajemné vlasy hlavní hrdinky, ovšem ke konci se autor snažil proměnit sérii v bojovku - i tahle snaha nevyšla a série se loučí po 36 kapitolách.

Ve stejném čísle se pak konce dočkala i manga o shogi jménem Double Taisei, která se snažila vybočovat ze stereotypu hlavním hrdinou, jenž měnil během hry svou osobnost. I tak si však série nezískala dostatek fanoušků a autor Kentarou Fukuda (Devilman) musel příběh s 27. kapitolou uzavřít.

Svého konce se dočká i dvojice Tokyo Shinobi Squad (autoři Yuuki Tanaka a Kento Matsuura) a sportovka Beast Children (Kento Terasaka). Obě mangy mají v prosinci vypustit třetí svazky, které jsou dopředu označeny i jako poslední.

Četli jste nějakou ze zmíněných mang? A vadí vám zrušení?

Datum:
26. 11. 2019, 15:30
Autor: