Novinky ze světa Haikyuu!!

Manga, anime i speciály!

Pojďme na to. Prvně to nejdůležitější. Manga Haikyuu!! se 3 týdny nazpět ponořila do závěrečného příběhového úseku a i přesto, že neznáme počet kapitol, nebo snad náznak času, jak dlouho potrvá, než epilogový příběh Hinaty a spol, autor Haruichi Furudate, nadobro skončí... víme, že konec je na dosah a skutečně se na něj musí fanoušci připravit.

Na druhou stranu je fajn, že anime fanoušci mají stále dostatek materiálu a mohou se těšit hned na dvě věci. Prvně na lednový návrat adaptace, která přijde s plnohodnotnou čtvrtou sérií, u níž nově víme, že opening nazpívá Burnout Syndromes (předchozí Haikyuu!! či Dr. Stone), ending pak obstará CHICO with HONEYWORKS (Blue Spring Ride či Gintama)

A jednak se fanoušci mohou těšit na dvou-dílný speciál, jenž pokryje Tokijskou kvalifikaci, která se v manze odehráva před zápasem Karasuny se Shiratorizawou. Takže je moc fajn, že studio Production I.G nehodlá nic přeskakovat a fanouškům dodá plnohodnotný servis. První epizoda ponese název Land vs. Sky a druhá The Path of the Ball. Níže můžete mrknout na video a jen doplníme, že první speciální epizoda vyjde na letošním Jump Festa (prosinec 2019) a následně vyjde 22. ledna 2020 na domácích nosičích. Druhá epizoda ještě datum vydání nezná.

Datum:
22. 11. 2019, 19:00
Autor: