Kingdom se po letech dočká třetí anime série

Překvapení jak řemen!

Tak tohle si neodvážil tipnout snad nikdo. Kingdom je v Japonsku kolos, který se v rámci prodejů i po letech bez podpory anime projektů těší ohromující přízni a fanoušci tuhle historickou mangu pravidelně tahají v žebříčkách k nejprodávanějším titulům uplynulých let (a letos tomu nebude jinak). Zdá se tedy, že není potřeba, aby Kingdom měl podporu dalších anime sérií, speciálů a filmů - neboť se prodává i bez těchto projektů. A o tom se může druhým pouze zdát...

Nicméně... minulý rok slavila série 10 let - čímž si vysloužila celovečerní hraný film, který sklidil solidní úspěch a dost možná to rozhodlo o osudu dalšího anime pokusu. První dvě série si odbyly premiéru v letech 2012 a 2013 a od té doby bylo ticho po pěšině. Ono, není se čemu divit - recenze nebyly extra přívětivé, fanouškům vadila cenzura, neadekvátní adaptace přeskakující důležité části a především ne moc dobré 3D efekty u akčních pasáží. A světe div se... po 7 letech se dočkáme třetí série!

Oznámil to samotný autor předlohy - Yasuhira Hara, jenž na svém Twitteru prezentoval oznamující skicu, která hlásá, že se třetí série dočkáme v dubnu 2020. Dále bylo potvrzeno, že nová série bude mít zcela jiný produkční štáb. Na druhou stranu se však vrací hlasy minimálně tří postav - Masakazu Morita (Shin), Jun Fukuyama (Ei Sei) a Rie Kugimiya, jenž namluvila Karyou Ten. Interně odhadujeme, že třetí anime série by měla zadaptovat monumentální ságu, kde se proti sobě utká všech 7 soupeřících království, což je považováno za jeden z těch nejlepších arců, co nám série nadělila. A i kdyby tomu tak nebylo, my jsme zcela bez obalu extrémně zvědaví na výsledek. Co vy?

Tagy: 
Datum:
14. 11. 2019, 19:00
Autor: