Vývojáři Ninja Storm chystají novou anime hru

Dočkáme se konečně pořádné bojovky mimo Narutovský svět?

No nalijme si čístého vína. Z anime bojovek je jasným králem (prodejně i názory) Narutova série Ultimate Ninja Storm, která se dočkala několika dílů, edic a různých vedlejších rozšíření. Za touhle sérií stojí studio CyberConnect2, které je součástí Namco Bandai a jak nám bylo řečeno, s vydáním Borutovského přídavku do Ultimate Ninja Storm série, je s touhle značkou (minimálně na nějakou dobu) konec a studio se chce posunout dál. V novém rozhovoru nám ředitel společnosti Hiroshi Matsuyama potvrdil, že čtvrtý díl Stormu vnímají jako epilog jejich práce a že se fanoušci snad někdy v budoucnu dočkají této hry i na konzoli Nintendo Switch.

Co je však nejzajímavější, padne dotaz „Kdyby jste si mohli vybrat anime, podle které uděláte hru podobnou Naruto Stormu, co by to bylo?“ A Hiroshiho odpověd zní "To vám nemohu říct. Neboť už na něčem pracujeme a jakmile přijde správná chvíle, rádi vám to ukážeme."

Troufáme si tvrdit, že tahle zpráva udělá spoustě herním fanouškům radost a očekávání jsou určitě na místě. Otázkou zůstává... o jakou jde sérii? Nějaký tip?

Datum:
9. 10. 2019, 14:30
Autor: