Nový Ghost in the Shell budí rozpaky

Tohle zavání průšvihem...

Je to něco málo přes dva roky, co jsme na webu psali o chystané novince ze světa Ghost in the Shell. Tahle značka je pochopitelně stále velmi lukrativní a málokdo ji chce nechat spát ve stínu minulých úspěchů. Po nepříliš dobře přijmuté americké adaptaci tu máme pokus z rodného Japonska... a i tentokrát budí velké pochybnosti. A to přesto, že jde o anime sérii (s 12 epizodami), na kterém se podílí původní autoři legendárních anime filmů - režiséři Kenji Kamiyama a Shinji Aramaki.

Nový projekt nese název Ghost in the Shell: SAC_2045 a jak uvidíte i v první upoutávce, jde o 3D titul, který jako hlavního designéra postav využil populárního ruského kreslíře. Ilya Kuvshinov a jeho styl kresby z prvních prezentovanách záběrů jsou ale bohužel to jediné, co fanoušci vnímají pozitivně - stačí se podívat na poměr palců nahoru a dolů pod trailerem.

Zbytek, alespoň co se týče vizuálního stylu... vypadá čiště a jednoduše velmi odflákle a levně. Studio Production I.G bude mít co dělat, aby do jara 2020 zažehnala veškeré pochybnosti. Tou dobou si celá série odbyde premiéru na Netflixu, tak se o výsledku budeme moct přesvědčit i my v ČR.

Jak na vás projekt prozatím působí?

Datum:
27. 10. 2019, 14:30
Autor: