Manga Cagaster se dočká anime adaptace

Česky vydávaný titul už brzy v pohybu!

O manze Cagaster (Cagaster of an Insect Cage) jste dost možná slyšeli díky našim starším recenzím a především díky vydavatelství Zanir, které u nás tohle postapo s hmyzákama vydává. A zatímco manga je u nás díky šestému svazku, jenž nedávno vyšel, kompletní, v roce 2020 se fanoušci mohou těšit na anime adaptaci, kterou celosvětově zaštítil Netflix a věru nevypadá vůbec špatně.

Z prvních dvou screenshotů pochopitelně těžko soudit, půjde taky stopro o levnější variantu 3D a rozhodně nelze očekávat audiovizuální modlu z ranku studia Bones, Madhouse a dalších... ale studio GONZO není žádným nováčkem a pro režiséra Koichiho Chigira (Full Metal Panic!) to platí dvojnásob. Jsme skutečně zvědaví, jak si s touhle sérií poradí a doufáme, že výsledek bude stát za to! Čtete Cagaster? Líbí se vám?

Datum:
28. 10. 2019, 16:00
Autor:

Komentáře

| 30. 10. 2019, 13:11 | Autor: dahakere

Od toho studia jsem viděl naposledy Samurai 7, což je 15 let stará věc a co si pamatuju, tak to vypadalo dobře. Takže asi těžko soudit, ale z prvního obrázku je prd poznat a 2. vypadá na kvalitní průser. No možná to v pohybu nebude vypadat jako mrtvá loutka. :)