Do MANGA Plus dorazily dvě nové série

Novinky k přečtení!

O výborné aplikaci MANGA Plus, ve které můžete pohodlně číst nejnovější díly mangy, jsme vás informovali už dříve. Nyní do už tak rozmanitého portfolia dorazily další dvě série.

První, Spy x Family od autora Tatsuyo Endoa, začala vycházet už 24. března. Tato komediální série vypráví příběh špiona s kódovým označením <Twilight>, který se již dávno vzdal jakýchkoli vztahů a běžného života. Aby ale mohl splnit svou nejnovější misi, musí se oženit a během týdne si pořídit dítě. Zvládne tento prvotřídní špion roli prvotřídního otce?

Autorem druhé mangy je Tsuyoshi Takaki, kterému v minulém roce skončila série Black Torch. První kapitola jeho nového počinu Heart Gear si odbyla premiéru 2. dubna. Tento nádherně kreslený příběh vypráví o holčičce jménem Lu, kterou v postapokalyptické budoucnosti vychovává androidí výzkumník Zet. Lu na jedné ze svých pravidelných výprav omylem probudí dalšího androida jménem Chrome, kterému ale chybí jeho poslání. Proto začne žít s úvodní dvojicí a nějakou dobu fungují jako šťastná rodina. Jak to tak ale bývá, něco se zvrtne…

Minimálně první kapitola se nese v podobném duchu a tématu jako Velká šestka, takže jestli vás tento animák bavil, určitě dejte Heart Gear šanci.

Zkusíte případně jednu z novinek?

Datum:
12. 4. 2019, 16:30
Autor: