Herec Michael B. Jordan o anime a inspiraci

Anime fanoušci jsou skutečně všude.

Pokud nežijete v nějaké uzavřené sociální bublině, jistě víte, že anime průmysl v dnešní době není žádná okrajová věc a je milován víc, než kdykoliv dřív. Kupříklad americký herec Michael B. Jordan, kterého můžete znát z filmů Creed, Black Panther či Kronika se nechal vyzpovídat při propagaci anime seriálu gen:LOCK a padlo hned několik zajímavých informací. Celý video-rozhovor najdete níže, my jsme se rozhodli vypíchnout ty největší pikošky.

Především, Michael se s anime setkal už jako malý kluk, když chodil na pravidelnou mši a kluci v okolí pořád mluvili o Dragon Ball Z. Bylo to jedno z jeho prvních anime. Stejně tak miloval později i sérii Gundam. Není žádným tajemstvím, že anime skutečně miluje a že sleduje převážně mainstream věci - jednou na twitteru reagoval i na finální souboj Naruta se Sasukem. Při tréninkové montáži z Creeda 2 se nechal inspirovat Gokuem a Gohanem, jenž podobně jako jeho charakter měli zraněnou ruku a snažili se vstát ze země, aby překonali svou bolest.

Pokud by měl vybrat vítěze ze souboje Goku vs. Vegeta - vyhrál by podle něj Goku. A jestli vás zajímá, kdo je Michaelův oblíbený anime záporák - tak Ulquiorra z Bleach. Michael si nemůže vtipně vzpomenout na jméno ale ví, že šlo o Espadu číslo 4. Závěrem dodává, že anime projekt gen:LOCK, ve kterém namluvil hlavní postavu, je klasický příběh o rodině, přátelství, překonávání se a hledání svého místa. Vše zaobaleno do akčního mecha shounenu.

Datum:
25. 1. 2019, 14:30
Autor: