Útok Titánů a My Hero Academy v Hollywoodu!

Dvojice hitů míří do USA!

Není žádnou velkou novinkou, že by USA rádo využilo potenciálu několika úspěšných sérií z Japonska a přetavila je do ještě úspěšnějších, svých filmových značek. Dragon Ball, Ghost in the Shell i Zápisník smrti (ten pouze kvalitou - neboť se chystá dvojka) pohořely, ale to tvůrce nezastaví a odkupují jednu frančízu za druhou. Po One PieceSword Art Online a Narutovi tu máme další dvě série, které by se měly dočkat americké adaptace.

První z nich má bohužel ještě daleko k realizaci. Minulý týden jsme se dozvěděli, že studio Legendary Pictures odkoupilo práva na superhrdinskou pecku My Hero Academia a rádi by z ní udělali celovečerní film. Mimo tuhle strohou informaci nevíme zhola nic, ale už teď můžeme alespoň trochu doufat, že by to nemuselo dopadnout tak špatně. Přeci jen, v této sérii jde o superhrdiny a ti momentálně kralují Hollywoodu. Pokud se jim podaří docílit mixu X-menů chodících na školu... nemuselo by to být zlý, nemyslíte?

Druhá adaptace je pravděpodobně mnohem blíž, neb známe i zainteresované osoby. Už nějakou dobu se vědělo, že Warner Bros zfilmuje Útok titánů a ruku v ruce s tím jsme se dozvěděli, že to zaštítí producent David Heyman, který stál za sérií Harry Potter, jenž se dal dohromady s režisérem Andym Muschiettim (TO) a začali hledat scénáristy. I tady bych však neházel flintu do žita. Postapo s obříma Titánama by nemuselo vůbec vypadat špatně... Co vy? Jste zvědavi?

Datum:
3. 11. 2018, 19:00
Autor: