Hraný Kingdom prezentuje epickou ukázku

Tohle vypadá setsakra nadějně!

Nebudeme si mazat med kolem pusy... o hraném FMA se mluvilo jen v superlativech a nakonec to žádná sláva nebyla. Bleach (mimochodem - můžete si jej pustit na Netflixu) vypadal nadějně, ale stejně se nejednalo o žádnou pecku... a i když se pár dalších kousků chystá (Nisekoi, Tokijský ghúl, další Gintama), člověk mimo Japonsko očekává spíš méně, než více. Jenže... my se asi ještě jednou zkusíme spálit, protože první záběry z hraného filmu Kingdom, jenž je samozřejmě adaptací stejnojmenné mangy autora Yasuhisy Hary, vypadají zkrátka a dobře parádně!

Režisér Shinsuke Satou stojí za hned několika filmy adaptující populární mangy, namátkou zmíněný Bleach, Zápisník smrti či Gantz a zkušenosti, které nabral, hodlá využít právě v téhle historické seinenovce, která oslňuje krásnou výpravou, parádním coloringem a totálním minimem „trapných“ scén. Kingdom se pro hraný film zkrátka hodí víc, než díla, kde vystupují různorodé monstra a super náročné digitální sekvence.

A možná právě díky tomu doufáme, že záběry neklamou a tentokrát by to mohlo opravdu klapnout. Mimo skvělý trailer se můžete mrknout i na krátký sestřih přímo z natáčení, který působí velmi sympaticky. Dodáme, že snímek si má odbýt premiéru ve své rodné zemi 19. dubna.

Myslíte, že to tentokrát bude stát za to? A čtete peckovní Kingdom?

Trailer

Sestřih z natáčení

Datum:
9. 10. 2018, 16:00
Autor:

Komentáře

| 15. 10. 2018, 11:33 | Autor: dahakere

Bleach právě narozdíl od FMA vypadal jako horzná kravina a vyšel z toho celkem zábavnej film. :)