Anime Black Clover pokračuje

Astovo řvaní dostane nášup.

Jistě je vám známo, že Black Clover není v naší redakci nikterak oblíbeným titulem. Krásná kresba a nápaditý fantasy svět je podobně jako Fairy Tail potopen klišé charaktery a neskutečně předvídatelným dějem... přesto nelze sérii upřít, že si našla spousty fanoušků. V době, kdy se tenhle shounen dočkal od Studia Pierrot anime adaptace, se vědělo, že mají smlouvu na 51 epizod. V týdnu však přišlo oznámení, že anime nekončí a bude se pokračovat dál. Níže můžete mrknout na oznamovací trailer.

Počet epizod není znám, ale čtenáři mangy se už teď těší na to, že Seabed Temple nebude posledním arcem, který uvidí rozpohybován. Pokud si můžeme tipnout, očekáváme, že nášup bude sčítat dalších 51 epizod, neboť současně jsou tvůrci s adaptováním u cca 75 kapitoly. A předloha současně sčítá víc jak 170. Sledujete? Baví vás Asta a jeho dobrodružství?

Datum:
7. 9. 2018, 21:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 8. 9. 2018, 00:18 | Autor: Wise Smelly Legs

Nečtu, nesleduji a ani nepřekládám (hyhy)

| 9. 9. 2018, 11:36 | Autor: dahakere

To snad nemůže být oblíbeným titulem nikoho ne ? Koncentrace všeho co můžee být na shonenech špatně. To i tu hloupou další sérii FT chápu víc jak tohle. :D