Digimoni se opět vrací

Taichi s Agumonem se chystají na další dobrodružství.

Jistě vás neminulo, že se během minulého roku, při příležitosti 20. výročí od první anime série Digimon Adventure objevil projekt Digimon Tri. Jednalo se o šestici anime filmů, které se vrátily k původním hrdinům, nechaly je krapet zestárnout a popasovat se s novým nebezpečím. Snímky stavěly především na nostalgii a diváci nechali slušné tržby v sálech, takže není tak šokující, že se Toei Animation pokusí úspěch napodobit.

Na nespecifické datum se tak chystá další filmový projekt Digimon Adventure the Movie, které nás zavede zase dál do budoucnosti, kde ústřední duo Taichi a Matt oslaví dvaadvacáté narozeniny. Zmínění hrdinové se i jako jediní prezentovali první dvojicí obrázků na konferenci s příslibem, že další informace budou následovat. Jste rádi za tyhle časové skoky a návrat k úspěšné značce?

Datum:
30. 7. 2018, 17:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 31. 7. 2018, 13:55 | Autor: Wise Smelly Legs

Super zpráva

Obrázek uživatele Stanik29

| 3. 8. 2018, 15:14 | Autor: Stanik29

Digimoni stejně jako Pokémoni byli před 2 lety na vzestupu, když vydali oznámení o jejich návratu k známým oblíbeným postavám, tak pak všichni začali zpívat songy z Digimonů !!! Já, osobně jsem na youtube viděl verze v japonštině, angličtině, v portugalštině a taky v němčině, proto mě toto oznámení natolik hajplo, že jsem tuto novinku musel hned sdílet na sociální média Facebooku a Instagram, kde mě sleduje mraky lidí .