My Hero Academia One's Justice v první gameplay ukázce

A k tomu nové hratelné postavy!

Na konci minulého roku byla odhalena konzolová hra My Hero Academia: One's Justice, která mimo platformy PS4 a Nintento Switch neprozradila mnoho. Vědělo se, že půjde o bojovku z ranku Ultimate Ninja Storm a že si určitě zahrajeme minimálně za Midoriyu a Shigarakiho. Bandai Namco během posledního týdne odprezentovalo několik tiskovek a hned máme trochu jasnější představy.

Zatím bohužel není známo, zda hra bude obsahovat nějakou formu kampaně nebo příběhových misí, ale dá se s tím tak trochu počítat. Největší pozornost je tak věnována Versus módu, kde si budeme moci klasicky zahrát buď proti počítači, nebo hráčům. One's Justice by měla obsahovat sidekick systém, což spočívá v tom, že si na pomoc můžete svolat až dva podpůrné charaktery - takže něco jako v již zmíněných narutovských rubačkách.

Bylo potvrzeno, že arény budou do jisté míry flexibilní a můžeme se těšit jak na destrukci okolních budov, tak samotné země. Dále se potvrdilo, že hra se dostaví do obchodů v druhé polovině letošního roku a nejen na PS4 a Switch, ale také na Xbox One a PC. Trailer níže pak ukazuje první pořádné záběry přímo z hraní a všechny doposud oznámené postavy, které však budou jistě přibývat. Zatím se mimo již oznámenou dvojici můžeme těšit na All Mighta, Uraraku, Iidu, Todorokiho, Bakugoua, Tsuyu, Kaminariho, Yaoyorozu, Aizawu a Staina. Těšíte se stejně jako my?

Datum:
16. 4. 2018, 21:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 16. 4. 2018, 22:09 | Autor: Wise Smelly Legs

Plus Ultra!!