Hiro Mashima o budoucnosti Fairy Tailu a nové sérii

Fanoušci Fairy Tailu se mají na co těšit!

Fantasy hitovka Fairy Tail dovršila svou éru v minulém roce, kdy Hiro Mashima po více jak 10 letech dovyprávěl příběhy Natsua a jeho gildy. Následně se objevovalo několik informací o tom, že do světa Fairy Tailu by se autor rád vrátil a vzápětí se fanoušci dočkali i potvrzení třetí, závěrečné anime série. A teď tu konečně máme hojně očekávané informace a několik upřesnění!

Fairy Tail bude skutečně pokračovat. A to hned v několika formách. Především se pracuje na klasickém pokračování, které bude dál rozvíjet příběhy populárních postav... Ovšem mimo tento sequel se chystá i další spin-off, na kterém se opět nějakým způsobem podílí Mashima. Ani u jednoho projektu zatím nevíme, zda Mashima bude přímo scénáristou, kreslířem nebo snad pouhým konzultantem, ovšem o obou sériích bychom se dle náznaků měli v brzké době dozvědět více.

Mimo pokračování známého světa však Hiro Mashima potvrdil i svou novou mangu, která nebude zakotvena ve světě Fairy Tailu a bude to něco zcela nového. Opět fantasy svět a opět zapojí do hry postavičku Plue, který se vyskytoval jak ve Fairy Tailu, tak v jeho předchozí sérii Rave Master. Nová týdenní serializace by se měla objevit ve 30. čísle Weekly Shounen Magazine, který vyjde 27. června 2018.

Závěrem dobrá zpráva pro nedočkavce třetí anime série. Ta dostala nespecifikován datum premiéry a to na podzim letošního roku!

Datum:
8. 4. 2018, 15:00
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 8. 4. 2018, 17:12 | Autor: Wise Smelly Legs

Tak on se prostě na psaní hentai vážně nedá!

| 14. 4. 2018, 08:19 | Autor: I DONT KNOW

No tak to mě naštvi...A já tak doufal ze bude už dělat to co má rád a místo toho dělá tohle *cry*....A já ho tak chtěl vidět kreslit hentai!