Black Clover nabírá hvězdné obsazení

Jedno se musí nechat... dabovat nebudou žádní amatéři!

Kolem anime adaptace mangy Black Clover je v poslední době dosti živo. Po ne úplně radostné zprávě, že se na sérii bude podílet studio Pierrot (Naruto, Bleach, Tokyo Ghoul), nám tvůrci zlepšili náladu první, velmi atraktivní ukázkou a obsazením prvních hlasů. Tentokrát tu máme dabéry hned pro několik postav, tak si je pojďme postupně rozebrat. Pojedeme pěkně z horního levého řádku směrem do prava a v druhé řadě nápodobně:

Věčně opilé růžovlásce, Vanesse, propůjčí hlas Nana Mizuki, kterou jste mohli slyšet jako Hinatu v Narutovi či Yui Minamito v Ichigo 100%. Správňáckého Finrala namluví Jun Fukuyama (Koro z Ansatsu Kyoushitsu, Lelouch z Code Geass či King z Nanatsu no Taizai) a jeho pravý opak - bleskově zuřivý Luck bude promlouvat hlasem Ayumua Muraseho (Hinata z Haikyuu!! či Allen z D.Gray-mana). Sympatického pankáče Magnu ztvární Genki Muro, který prozatím zazářil v hlavní roli jen u fotbalového Days, kde namluvil Jinpei Kasaharu. 


V levém spodním řádku logicky přeskočíme Greye (nemluví) a vrhneme se na emo nácka Gordona, kterého namluví Kenichirou Matsuda, jehož můžete znát jako Batoua z Ghost in the Shell či Hulka/Bannera z Marvel Disk Wars. Dívčího otesánka Charmy ztvární Kiyono Yasuno (Yuko z Parazita či Cordelia ze Sousei no Onmyouji) kdežto přehnaně ochranitelského Gauche namluví Satoshi Hino, jenž vtiskl svůj hlas Saiovi v Narutovi, Isaacovi v Log Horizonu či Takagimu v Bakumanovi. Posledním z nového obsazení je hlavní dívčí postava Noelle, které se ujme Kana Yuuki, kterou jste naposledy mohli slyšet v Keijo!!!!!!!! jako Mai. Tak co na obsazení říkáte? Líbí? Věříte tomu o něco víc?

Datum:
5. 8. 2017, 14:38
Autor:

Komentáře

| 5. 8. 2017, 19:24 | Autor: RetroHD

No je vidět, že na tenhle kousek se hodně sází. No uvidíme buď to bude velkej úspěch jak pro Pierrot ( jen proboha až to nemá 12 originálních dílů podle mangy a 50 fillerů ) tak pro SJ ( zvýšení prodeje časopisu a mangy ),  nebo to zapadne a udělají jen první sérii a budou se modlit za dobré prodej DVD/BD. P.S. Nevíte kolik je na začátek naplánováno přibližně dílů?

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 9. 8. 2017, 23:46 | Autor: Wise Smelly Legs

Některé postavy ani neznám, jakože tolik té mangy jsem nečetl, to jest pravda, ale i tak, zdali se budu dívat, nejspíše mi to předběhne můj stav v manze.