USA adaptuje anime/mangu #1

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Studio Sunrise (City Hunter, Code Geass) spolupracuje s americkou televizní produkční společností Tomorrow Studios na televizní sérii Cowboye Bebopa.  Podílí se na tom producent Útěku z vězení nebo Vlčího mláděte a scénárista Thora: Temný svět i Thora: Ragnarok.

 

Doplnění obsazení:

 Godzilla z roku 2014 dostane druhý díl a ten se objeví už za dva roky. V sequelu s podtitulem King of the Monsters si zahraje i čínská hvězda z Tygra a draka, Gejši nebo Klanu létajících dýk, Zhang Ziyi. Její postava by se měla objevit i v případných pokračováních.

 

Chystané projekty:

 Doug Liman, režisér Na hraně zítřka (v našem manga vydání Stačí jen zabíjet), se konečně rozpovídal o pokračování filmu s Tomem Cruisem, jenž pozmění název na Live Die Repeat and Repeat. Snímek prý bude menší a nebude se příliš odehrávat na bojišti. Zároveň se bude jednat o prequel i sequel, ve kterém bude více rozveden vztah postav Toma Cruise a Emily Blunt. Film navíc začne přesně tam, kde skončil, ale nebude se ubírat pouze kupředu.

 

Předchozí projekty:

 Hollywoodský Ghost in the Shell byl nominován na cenu Golden Trailer Award v kategorii Nejinovativnější reklama na celovečerní film. Cena se uděluje za největší úspěchy v marketingu daného snímku. V kategorii byli navíc nominováni Deadpool, Příchozí, Mumie a Monster Trucks. Cenu nakonec vyhrál Příchozí se svým videem „Common Ground“.

 

Novinky z Netflixu:

 Největší streamovací stanice současnosti spolupracuje s Production I.G na anime sérii Perfect Bones. Nyní se název mění na B: The Beginning. Anime, kde by měli „noví lidé“ vytvořit univerzální mír, má dorazit v průběhu roku 2018 a čítat 12 dílů.

 

Datum:
18. 6. 2017, 17:45
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 26. 6. 2017, 00:25 | Autor: Wise Smelly Legs

Otázka je, zdali tato expenze je plus či mínus.