Fairy Tail skončí do 20 kapitol

Konec se blíží... ale Hiro Mashima nelení a kutí nový příběh!

A je to venku! Zatímco v kinech se tento týden prohání druhý celovečerák ze světa Fairy Tailu, o kterém si můžete více přečíst zde, autor mangy a otec série Hiro Mashima dal spolu s prozatimním posledním svazkem mangy informaci, že konec celého příběhu je skutečně na spadnutí. Mimo děkovná slova určená svým fanouškům totiž na zadní stranu 61. svazku napsal, že Fairy Tail skončí do dvou svazků. A jelikož v jednom svazku bývá přibližně 9 kapitol, dá se jednoduše dopátrat k tomu, že fantasy shounen bude mít ještě přibližně 18 nových kapitol, než skončí. Že se Fairy Tail blížil ke svému završení víme už od letošního února, kdy Mashima oznámil závěrečný arc, ovšem... i tak se jedná o slušnou rychlost, nemyslíte?


Co víc, Hiro Mashima ve svém textu zmínil i to, že i když pro něj bude těžké opouštět svět, na kterém tolik let pracoval, už nyní má v hlavě nápad na nový příběh a chystá se brzy načnout nový projekt spolu s novým světěm. Tak uvidíme, jestli se mu už příští rok povede tuhle novou mangu vypustit do světa. Pokud ano, co byste si od autora rádi přečetli?

Datum:
11. 5. 2017, 12:53
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 11. 5. 2017, 14:00 | Autor: Wise Smelly Legs

"Ať jde dělat hentai, ať to nemusím číst" - Toren Někdy 2016

| 11. 5. 2017, 14:56 | Autor: vegetacr

Tohle dost lidí nerozdýchá. To bude breku :) A stím Hentai by se fakt asi uchytil. Krasbu má pěknou a ženské přednosti fakt kreslit umí parádně. Ale vážně tahle série zase nebyla tak zlá sice to bylo hrozný klišé a natahované až běda, ale své světlé okamžiky to mělo a některé postavy si člověk prostě musel oblíbit. Jen se teď bojím těch sebevražď, když skončí manga tak už nebudou mít potřebu dělat další sérii anime a to bude pro dost lidí, zvlášť tady v česku dost velkej emocionální šok.

| 11. 5. 2017, 23:35 | Autor: dahakere

Anime bylo příšerný a manga je... no alespoň pěkně nakreslená. Na anime jsem se díval od začátku ještě v době kdy jsem neměl moc s čím porovnávat, Dnes mohu říct jen "konečně !!!". Na zarputé fanboye se*e pes, najdou si jinou kravinu na slepé obdivování, To nemění na tom, že to stejně dočtu stějně jako naruta, kterej byl taky od Pain fightu totální konina. Dnes už bych oboje dropl po pár dílech, ale když už jsem s tím tak dlouho,,,

| 26. 11. 2017, 20:52 | Autor: Kajush_senpai

Fairy Tail je jedno z anime se kterým jsem začínala a když se na něj zpětně podívám,stejně ho mám ráda.Vím že to bylo dost klišé,a taky tam bylo pár postav co mě vytáčeli do bělá,ale stejně se mi příběh anime líbil a u některých scén jsem byla neskutečně vzrušená.