One Piece kutí ke svému výročí vlastní magazín a novelu o Aceovi

Král všech současných sérií kutí spoustu překvápek!

Nejnovější dvojčíslo magazínu Weekly Shounen Jump s číslovkou 21/22 odhalilo spoustu zajímavých informací kolem megalomansky úspěšné sérii o pirátech. One Piece se totiž přehoupl do kulatin a letos slaví nádherných 20 let existence, což se pochopitelně musí řádně oslavit. A tak Luffy a spol dostanou rovnou vlastní časopis, který se však oproti ostatním vyvoleným dočká víc jak prvního čísla! První tři čísla mají stanovený datum na červenec, srpen a září a rozhodně by neměl žádnému fanouškovi utéct! Co v něm najdeme?

Zcela logicky se můžeme těšit na obálku nakreslenou přímo od Ody, ale mimo nové barevky i na plakát a jakousi upravenou verzi Wanted Posteru na Luffyho. V magazínu dále bude rubrika Usoppova Galerie, ve které dostanou prostor fanoušci se svými výtvory. Dále bude přítomna rubrika FAQ (odpovědi na otázky), ve které budou odpovídat editoři, kteří pomáhají Odovi s mangou. Těšit se můžeme i na různé fotografie pokojů, výzdob, kartiček, figurek a všeho možného ve stylu One Piece, které opět budou patřit fanouškům... a mimo další, prozatím neodhalené plány, tu je ještě jeden bonbónek na závěr.

První číslo One Piece Magazine bude obsahovat i (zdá se, že komplet) první One Piece novelu, která se zaměří na Aceovu minulost. Titul pod názvem One Piece Novel: A bude jistě nějakou dobu limitkou, kterou si fanoušci budou moct přečíst pouze v magazínu, takže velmi podařený obchodní krok pro zvýšení prodeje. Zaujalo vás něco z toho?

Datum:
20. 4. 2017, 18:17
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 20. 4. 2017, 19:37 | Autor: Wise Smelly Legs

Celý svůj život, co tak nějak vím o anime a manga světě, slýchávám, jak se One Piece modla a už plánuji se k tomu dokopat to začít číst. Na to 20. výročí to bude něco!!Jinak jo, všechno, co je k tomu zmíněno zní dobře jen z principu, že se o tu sérii tak starají