Shounen Fairy Tail vstupuje do závěrečného arcu

Jak dlouho může série ještě vydržet?

Kratší konec zápalky si nakonec vytáhnul i šťastlivec Natsu. Fairy Tail se tak pomalu zařadí mezi desítky dalších sérií, které během posledních dvou let ohlásili svá ukončení. V nejnovější kapitole a později i na oficiální webové stránce druhého celovečeráku se objevila informace, že Fairy Tail vstupuje následující kapitolou do svého posledního arcu. Zároveň s touhle informací bylo sděleno, že se série dočkala překrásných šedesáti miliónů kopií po celém světě. A to už je panečku číslo, se kterým se lze chlubit.

Otázkou tak zůstává, jak dlouho bude autor Hiro Mashima svou milovanou značku šťavit a zda svou nejvhodnější příležitost už dávno nepropásl. Oznámení o konci může přijít klidně pár týdnů před koncem, ale také to může znamenat několik měsíců, či dokonce pár let. Přeci jen si pamatujeme závěrečné arcy Magiho, Shingeki či Gintamy. Pro doplnění připomeneme, že série běží ve Weekly Shounen Magazine od roku 2006 a má v tuhle chvíli na kontě více jak 500 kapitol! V prodeji je nyní 59. svazek a série samotná inspirovala hned několik anime projektů a vedlejších spin-offů, včetně vlastního Fairy Tail magazínu!

Jaký je váš odhad? A mrzí vás, či jste naopak rádi, že série v dohledné době skončí?

Datum:
24. 2. 2017, 12:50
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Bednaa

| 24. 2. 2017, 22:14 | Autor: Bednaa

Hallelujah! 

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 25. 2. 2017, 01:49 | Autor: Wise Smelly Legs

No nevím, zdali to jsou překrásné miliony, když se jedná o Fairy Tail...

| 27. 2. 2017, 22:26 | Autor: Janička

furt si stěžujete, ale stejně na to koukáte :D no a já taky :D ale co, Fairy Tailu jsem dlouho věřila a zkusím se přes to přenést a třeba se stane zázrak :D