Celovečerní Fairy Tail přináší první šťavnaté informace

A jak moc se na snímku podílí Hiro Mashima?

Je to přibližně měsíc, co jsme naposledy informovali o druhém anime snímku na motivy veleúspěšné značky Fairy Tail. Dnes máme další střípečky do dračí mozaiky. Snímek nesoucí název Dragon Cry se dočkal ve 12. čísle Weekly Shounen Magazine hned několika nových informací, kdy ta nejdůležitější z nich upřesnila datum premiéry v japonských kinosálech na 6. května 2017. Spolu s ním jsme se dočkali i nového promo plakátu, který láká textem: „Tahle síla... přinese naději, či zhoubu?“

Autor mangy, Hiro Mashima, se nechal slyšet, že pro snímek nakreslil 193 stran storyboardů, poslouží jako hlavní producent a sám vymyslel i tři zcela nové postavy, které budou vystupovat pouze v chystaném filmu. Bude se jednat o krásnou dívku Soniu, silného a ďábelského Zashe a Animuse, který ukrývá víc, než se na první pohled bude zdát. Pro fanoušky pak bude jistě uklidňující zprávou, že se kompletně navrátí všichni dabéři z klasických anime sérií. Na nové hlasy si tak zvykat nemusíme. Těšíte se? A doufáte v Natsuovu plnohodnotnou dračí proměnu, jak naznačuje i plakát?

Datum:
25. 2. 2017, 16:33
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 26. 2. 2017, 16:39 | Autor: Wise Smelly Legs

Byl jeden krásný den a já si i říkal, že bych se do toho Fairy Tailu pustil. Stáhl jsem si jak mangu i anime a pak jsem zhlédl Torenovo video o Fairy Tailu, nevím už, zdali to bylo hejt video či obecně na Fairy Tail, ale tak či tak jsem zjisitl, že to je přesně to, co nemusím a akorát bych se s tím trápil, tedy přesně sral. Takže jsem hezky poděkoval a nechal vše, co se Fairy Tailu týče, plavat dál hezky někam do neznáma daleko ode mne.