Studio Pierrot se chopí anime série Black Clover

Ten nejhorší možný scénář? Fantasy v rukou Narutovského studia!

Je to čtyři dny nazpět, co jsme vás informovali, že se na Jump Festa má objevit autor mangy Black Clover - Yuuki Tabata, kde má odpálit velkou novinku v podobě oznámení. A přesně jak jsme psali, potvrdilo se, že Black Clover skutečně dostane plnohodnotnou anime sérii! Což o to, zpráva to je jistě dobrá, háček ovšem tkví ve studiu, které tuhle stále oblíbenější mangu má zadaptovat. Studio Pierrot totiž v minulosti dokázalo, že jim fillery a nekonečné protahování nejsou cizí a Bleach s Narutem o tom jistě ví své.

Naděje však tkví v nedávném Sousei no Onmyouji, které má Pierrot v plánu roztáhnout „pouze“ na 50 epizod (30 kapitol). Což v případě Black Cloveru, který v době premiéry, která není prozatím určena (rok 2017 je jistotou), bude mít přibližně kolem 120 kapitol, značí, že bychom se nemuseli dočkat nekonečného shounenu. Co myslíte? Vyjde to? A těšíte se?

Závěrem jen připomeneme, že Black Clover má i OVA, na kterou se můžeme těšit na jaře příštího roku, avšak trailer můžete shlédnout už teď.

Datum:
19. 12. 2016, 21:29
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 20. 12. 2016, 00:18 | Autor: Wise Smelly Legs

Nechci být nějaký velký skeptik, ale dle mne to půjde do kytek a bude to mít při nejlepším fillerový konec, popřípadě to bude dlouhé a celé takové "mišmaš" fillerů a originálu.