Black Clover, Shokugeki no Souma a Boku no Hero Academia propagují své speciály

Tři krásné trailery na Jumpovské shouneny...

Jump Festa právě probíhá a údajně je to skvělý ročník. Mimo tunu merchu na oblíbené frančízy se však oči fanoušků nejvíce upírali na premiérové speciály několika shounenovských hitů magazínu Weekly Shounen Jumpu. A aby nám nebylo smutno, že se nemůžeme zůčastnit a OVA vidět přímo na místě, tak nám tvůrci naservírovali nové trailery a data vydání na domácích nosičích. Na co se můžeme těšit?

Boku no Hero Academia přivede na scénu „nového“ záporáka, jenž pěkně zatopí studentům 1-A přibližně 4 dny po arcu z padoušského přepadnutí školy. Epizodu píše samotný autor mangy Kohei Horikoshi a bude 4. dubna 2017 přibalena k 13. svazku mangy. Co víc, tento balíček by měl obsahovat i 50-stránkový storyboard od Koheie, nějaké oficiální kartičky a pár dalších menších bonusů. My jen doufáme, že se epizoda co nejdřív objeví venku, abychom ji pro vás přeložili.

Shokugeki no Souma pak má zcela klasický speciál, jenž se odehrává v horkých pramenech. Pro ecchi snad neexistuje opakovanější scénář, avšak... pokud to lidi stále zajímá, tak se není čemu divit. Epizoda si najde cestu do japonských domovů 2. května 2017, neboť bude přibalena ke 24. svazku mangy. Disk by měl obsahovat ještě jeden kratší speciálek pojmenovaný Nakama Ryoban: Shokugeki no Souma: Ukiyo Wa Mazui Yo.

No a nakonec tu máme úplně první záběry z fantasy Black Clover, jenž si letos vyzkoušel na festivalu svou šanci na případnou anime sérii v následujících měsících. Dle zainteresovaných se adaptace prvních kapitol velmi povedla a XEBEC odvedl minimálně po animační stránce dobrou práci. Fanoušci se epizody dočkají 5. května, kdy vyjde spolu s 11. svazkem mangy. Přítomen bude speciální cover nakreslen autorem Yuukim Tabatou a nějaká ta samolepka.

Datum:
6. 12. 2016, 16:12
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 7. 12. 2016, 15:47 | Autor: Wise Smelly Legs

Jenom mne zarazilo. Neměla by ta OVA obsahovat jen první kapitolu? V tom videu v 0:57 je záběr, který zdali se nepletu je v manze v kapitole 22, ne?

Obrázek uživatele Toren

| 8. 12. 2016, 19:51 | Autor: Toren
Pravděpodobně to bude končit nějakým sestřihem či scénou, která bude lákat na věci budoucí - čili v tomto případě setkání všech kapitánů. Ale adaptace bude z 95% čerpat z první kapitoly.