Manga Cagaster od Zaniru se představí na Akiconu

A navíc pro všechny AMzoňáky máme exkluzivní slevu!!

Určitě se k vám všem dostal náš rozhovor s poměrně mladým nakladatelstvím ZANIR, jenž u nás vydává netradičně autorské série a sem tam i nějaký ten komiks. Už tehdy bylo exkluzivně pro AMzone odhaleno, že mají práva na mangu Cagaster, kterou by rádi ještě v letošním roce vydali. No... a onen okamžik je na dosah ruky! 

Pokud pravidelně navštěvujete otaku festivaly v Praze, tak jistě víte, že Akicon má letos již třináctý ročník, jenž můžete navštívit mezi 28. až 30. říjnem. Mimo klasickou dávku přednášek, rozhovorů, cosplayů a setkání s fanoušky tak letos poprvé tento festival navštíví i ZANIR, který tam bude mít svůj vlastní stánek s mangami a samozřejmě bude dostupná i žhavá novinka Cagaster. A jelikož má rád své fanoušky, tak má připravenou krásnou slevovou akci 15 % a to prosím na veškeré knihy. A mimo vydané mangy se můžete těšit i na plakáty, které vám zcela jistě rozkrášlí pokojíčky! Zdá se vám to málo? 

Dobře, nevděčníci! Jelikož i AMzone miluje své fanoušky a chce pro vás to nejlepší, tak jsme vyjednali exkluzivní nabídku, kterou zkrátka nesmíte nevyužít. Pokud navštívíte Akicon a vyhledáte si stánek ZANIRU (a samozřejmě koupíte třebas novinku Cagaster) tak stačí říct jedno tajné heslo znící „Jsem AMzone.cz“ a ZANIR vám lupne jednorázovou 15% slevu do svého online obchodu! A to už se vyplatí, nemyslíte? Tak doufáme, že vás tam bude co nejvíce, protože série jako Simon Sues, Cesta meče či Carciphona čekají jen na vás!

Cagaster 1

Svět postihla zákeřná nemoc, která mění lidi v obří krvežíznivý hmyz a lidská velkoměsta se ze dne na den proměnila v trosky plné zrůd. Přes veškeré úsilí se lidem nepodařilo hrozbu vymýtit. Výsledkem je koncentrace lidí ve střežených městech a stvoření nové profese. Jsou jí likvidátoři. Ozbrojení dobrovolníci, kteří jsou za správnou cenu ochotní nasadit vlastní kůži při ochraně druhých. 

Jedním takovým je i Kidou, kterého na jedné z jeho cest do divočiny čeká volba, která změní nejeden život.

Autor: Kachou Hashimoto
Počet stran: 200
Vazba: V2 - brožovaná
Cena: 199 ,-
Formát: 130x180 mm
Žánr: Fantasy, Drama, Postapokalyptické

Datum:
16. 10. 2016, 14:36
Autor: