Jump Festa láká na Boku no Hero Academii a přidává Boruta

První trailer k hrdinům a další série do počtu!

Jump Festa nelení a oznamuje jednu parádní novinku za druhou. Jak už jistě víte, poprvé se na téhle akci objeví anime speciál mangy Black Clover a také OVA dalších čtyř sérií. Ale nyní se k nim přidala další! Ano, mimo Boku no Hero Academii, Sousei no Onmyouji, Shokugeki no Souma a Isobe Isobee Monogatari se dočkáme i Boruta! Tahle nindžovská novinka se objevila ve 40. čísle magazínu Weekly Shounen Jumpu a samotný scan stránky si můžete prohlédnout níže. A ano, ona tajemná silueta je Asta (Aster) z Black Cloveru. 

Co se týče druhé velké novinky, tak ta se týká speciálku Boku no Hero Academii, ke kterému napsal scénář samotný autor mangy Kohei Horikoshi. Také jsme věděli, že má epizoda sloužit jako spojník mezi první a druhou sérií, avšak doteď jsme netušili, kolem koho a čeho se bude točit. Oficiální stránka anime série však během víkendu začala promovat první ukázku, která dává jasně najevo, že příběh bude zakotven během prvního útoku Padouchů na školní pozemky. A v hlavní roli bude zřejme Todoroki, který ve druhé sérii má svůj menší příběhový arc. Studio Bones a Kohei zkrátka vědí, jak si své fanoušky opečovávat. Co na tenhle šťavnatý trailer říkáte?

Datum:
5. 9. 2016, 14:29
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 5. 9. 2016, 21:52 | Autor: Wise Smelly Legs

Zdali by tato dějová "odbočka", tedy rádoby spin-off, byl aspoň stejně dobrý, jako ty "fillery" v anime, kdy se ukázolo aspoň něco málo k dalším postavám, když bojovali, či to jak Kohei udělal půl kapitolu pro Tsuyu, bylo by to vážně super! Prostě Boku No Hero Academia zatím jede bez zádrhelu a to je správně!