Uniklé fotografie postav z hollywoodského Ghost in the Shell

Další manga/anime projekt, jenž chtějí Američani přenést do hraného filmu.

V Hollywoodu se nyní snaží o více adaptací mang, než by se na první pohled zdálo. James Cameron dlouho chystal Battle Angel Alita, kterou ovšem musel kvůli vytížení na pokračováních Avatara předat kolegovi Robertu Rodriguezovi, filmový Death Note má již obsazené herce a může každým dnem začít natáčet a poslední z velkých filmových projektů na základě japonského komiksu je klasika Ghost in the Shell. Do hlavní role byla obsazena jedna z nejakčnějších hereček současnosti, Scarlett Johansson. Tu můžete znát jako Černou vdovu z Marvelovského vesmíru nebo řádila ve filmu Luca Bessona Lucy, kde dokázala využít celou mozkovou kapacitu.

 

Hollywoodský blockbuster natáčí Rupert Sanders (Sněhurka a lovec) pod hlavičkami studií Paramount Pictures a Spielbergovy produkční firmy Dreamworks. Film se aktuálně natáčí v Hong Kongu. Na Comic-Conu v San Diegu byl k vidění design kyborga, který vidíte na videu výše. Obrázek samotné hlavní herečky, Scarlett Johansson, byl vypuštěn na veřejnost již v dubnu a podnítil rozsáhlou diskuzi fanoušků filmu o tom, jestli se herečka na roli Makoto Kusanagi/Majora hodí nebo ne.

 

Tawanda Manyimo jako specialista na výbušniny Borma (někdy nazýván Boma)

 

 

Yutaka Izumihara jako taktický sniper Saito

 

 

Pilou Asbæk jako zástupce velitele Batou

 

 

Scarlett Johansson jako Major

 

 

Beat Takeshi jako Daisuke Aramaki, ředitel Sekce 9

 

 

Chin Han jako obyčejný detektiv Togusa

 

 

Lasarus Ratuere jako informační a technický specialista Ishikawa

 

Datum:
31. 8. 2016, 12:28
Autor:

Komentáře

| 4. 9. 2016, 06:42 | Autor: Homunculus

jojo tohle by mohlo bejt a Scarlet no nevypadá věru zle ani mě moc nenapadá lepší kandidátka

| 28. 12. 2016, 11:34 | Autor: Lee-Ko

No docela hruza v hlavní roli opět "bílé vápno" přitom taková Rinko Kikuchi by to zvládla i s prstem v nose je to skvělá herečka i nominovaná na oscara, ale holt není tak populární tak si tvůrci musejí vymýšlet berličky aby si tu bílou herečku obhajili. Vrchol je že se to odehrává v tokiu, mohli to rovnou přesunout do USA a nemuseli obsazovat japonské křoví, které stejně ve filmu vubec nebude. Naprostá ztráta času a opět parazitující amerika na díle někoho jiného. Dříve za něco stáli, dnes jsou už jenom k smíchu, ale co dětičkám se to líbit bude a ono se to zaplatí.