Manga Ore Monogatari brzy skončí

Všechny romantické příběhy jednou končí...

Každá manga má svůj konec a tomu svému se nevyhne ani populární romantická komedie Ore Monogatari!!, která se zrovna minulé jaro dostala na televizní obrazovky. Magazín Bessatsu Margaret, který vydává Shueisha a kde také samotná manga vychází, totiž oznámil, že se manga ukončí 13. července. Ovšem autoři chtějí, aby závěr měl pořádné grády a tak mangu zakončí extra dlouhou 100 stránkovou kapitolou a barevnou stránkou.

Synopse anime série: V centru dění příběhu bude stát středoškolský hromotluk se srdcem ze zlata, Góda Takeo. Ten si v poklidu se svým nejlepším kamarádem, fešákem Sunakawou Makotem, užívá života bezstarostného školáka. Jednoho dne ale ve vlaku Takeo pomůže dívce jménem Jamato Rinko od obtěžujícího delikventa, čímž se však dost možná nakopne Takeův vlastní středoškolský milostný příběh!

Že se manga ukončí v brzké době se vědělo již od ledna, kdy to prohlásil šéfredaktor magazínu, Takaaki Imai. Na jaře 2015 se série dočkala čtyřiadvaceti dílného anime zpracování a v říjnu téhož roku se dokonce podívalo do kin ve hrané verzi. Samotná manga od autorů Kazune Kawahara a Aruko běží od prosince 2011

Datum:
13. 6. 2016, 00:24
Autor: