Gintama bude mít hraný film v roce 2017

Nějak ty live-action adaptace letí. Že by Japonsko omrzely malůvky?

Japonsko nám zkrátka chce naservírovat co nejvíce hraných adaptací mang. Nedávno byl oznámen hraný Tokyo Ghoul a hraný Fullmetal Alchemist a teď je to i populární komedie Gintama. 

Jednatřicáté vydání magazínu Weekly Shounen Jump prozradilo hned několik málo informací. Do kin se film dostane v roce 2017, což je víceméně za dveřmi. Na režisérskou stoličku se usadil Fukuda Yuuichi, který měl na starost známý skvost Hentai Kamen o superhrdinovi s kalhotkami na hlavě, a hlavní roli Sakata Gintokiho v jeho nejnovějším počinu si zahraje Oguri Shun, který nedávno hrál Arsene Lupina III. v hraném Lupin III. či roli v hraném Terra Formars. Celé to bude vedeno pod produkcí Warner Bros. Entertainment.

Synopse mangy: Ještě před dvaceti lety samurajové pyšně procházeli ulicemi a zasněně hleděli na mraky nad Edem. Dnes jsou všichni registrovaní na pracovních úřadech a když se podívají na oblohu, vidí tam cizí vesmírné lodě. Na Zemi totiž zaútočili mimozemšťané, ovládli Japonsko a vzali samurajům jejich meče. Ale přece... jeden samuraj zůstal. Jmenuje se Sakata Gintoki, v současné době podnikatel na volné noze. Jenže jak se v této nepřející době může uživit samuraj, který je navíc neuvěřitelně líný, neschopný a závislý na sladkostech, časopisu Shonen Jump a televizních seriálech?

Samotná manga je velmi populární a od svého začátku si zasloužila hned několik animovaných sérií a filmů, které také dosáhly vysoké obliby. Jak si myslíte, že dopadne tato adaptace?

Datum:
30. 6. 2016, 23:08
Autor: