Novela The Girl Who Leapt Through Time opět zavítá na televizní obrazovky

Známý anime film tentokrát jako live action série a přesto trochu jinak.

Zatímco fanoušci možná znají, nebo alespoň slyšeli o anime filmu The Girl Who Leapt Through Time z roku 2006, mnozí jistě netuší, že původní novela autora Yasutaky Tsutsui byla vydaná již v druhé polovině šedesátých let a tímto rokem se pochlubí další adaptací. Bude jí televizní série, jenž se začne vysílat v červenci tohoto roku na kanálu NTV, v hlavních rolí s Yuinou Kuroshimou a členem chlapecké skupiny Sexy Zone, Fūmou Kikuchim.

Synopse: Příběh se soustředí na středoškolačku Mihane Yoshiyama, jenž je členkou fotografického kroužku. Těsně před začátkem prázdnin však v jednom ze školních kabinetů ucítí vůni levandule, čímž i následně získá schopnost cestovat časem.

Nedlouho poté se ukáže, že jeden z jejích spolužáků, Shōhei Fukamachi, je ve skutečnosti slavným vědcem jménem Ken Sogoru, který přišel do minulosti z roku 2122. Jelikož ale ztratil látku, díky které se mohl vrátit zpět, je nucen ovlivňovat své okolí, aby tak mohl žít normálním středoškolským životem. Jeho nynější vzpomínky, ať už na vztahy s rodinou, přáteli, nebo jeho lásky k Mihane, ho však začínají více svazovat k minulosti.

I přestože hlavní hrdinky jak nového televizního zpracování, tak i původní novely sdílí stejné příjmení, jejich spojitost však ještě nebyla vysvětlena. Na režisérské sesli tentokrát uvidíme Hitoshiho Iwamota (Ashita ga Arusa the Movie) a o scénář se postará Ryouhei Watanabe (Shady/Kashikoi Inu wa, Hoezuni Warau).

V minulosti byla novela zpracována již dvakrát jako televizní série a dokonce třikrát jako celovečerní film. Anime z roku 2006 se též lišilo od předlohy, avšak představitelka novely zde figurovala alespoň jako teta hlavní hrdinky.

Datum:
13. 5. 2016, 08:54
Autor:

Komentáře

| 13. 5. 2016, 13:08 | Autor: dahakere

Tak mě nahypovat nadpisem a tak mě zklamat už 6. slovem ... :(

Obrázek uživatele AisuSayuri

| 13. 5. 2016, 15:29 | Autor: AisuSayuri

Film je super, ale hraná verze mě moc nezajímá, ale i tak díky za novinku. Fanoušky live action to jistě potěší.