Manga Kimi wa pet se po třinácti letech připomene další live action serií

Oprášíme starý příběh s novými tvářemi.

Je tomu již celých šestnáct let, kdy se manga Kimi wa Pet autorky Yayoi Ogawa, poprvé dostala na pulty. Manga, v anglickém překladu známá jako Tramps Like Us, pojednává o úspěšné ženě, která si domů přivede mladého bezdomovce a doslova si ho ochočí. Televizní adaptaci plánovanou na tento rok, oznámila minulou neděli Fuji TV a bude skýtat 16 dílů.

Roli hlavní představitelky, Sumire Iwaya, ztvární herečka Noriko Iriyama (Peter no Souretsu, Akahana no Sensei) a po jejím boku, v roli mazlíčka, Jun Shison (From Five to Nine, AnoHana: The Flower We Saw That Day). Na režisérském postu můžeme očekávat Izuru Kumasaka a o scénář se postará Koga Fumie (Itazura na Kiss2~Love in TOKYO).

 

Synopse: Úspěšná, krásná a zajištěná workoholička Iwaya Sumire, si nespokojeně žije svůj prázdný, zdánlivě dokonalý život. Trpí depresemi, cítí se osaměle - přesto ale v práci stále působí perfektním dojmem. To se úplně změní v den, kdy v dešti objeví před domem velkou krabici. Nejsou v ní ale žádné otravné letáky, nýbrž něco mnohem zajímavějšího - mladý poraněný muž. Vezme si ho domů, nechá ho u sebe přespat s tím, že brzy jistě vypadne. Ale pak se vrátí z práce a dozví se, že milý mladík usoudil, že se u ní vlastně má náramně dobře - takže kam by chodil? Sumire svolí, že ho u sebe nechá - ale pod podmínkou, že ztratí svá lidská práva a stane se jejím domácím mazlíčkem, kterému dá jméno Momo. Začnou žít společně… ale čistě platonicky. Bude to tak napořád?

Nicméně se ovšem nejedná o první seriálovou adaptaci. V roce 2003 manga inspirovala stejnojmenný desetidílný japonský seriál a osm let později i korejský snímek You're My Pet, v hlavních rolích s Jang Geun-suk a Kim Ha-neul.

Datum:
11. 5. 2016, 12:14
Autor: