Druhý Arslan odhaluje informace

Pokračování historického fantasy se kvapem blíží

Legenda o Arslanovisi v minulém roce užila poměrně slušné ohlasy, takže druhá série byla pouze otázkou času. Ponese název Arslan Senki: Fuujin Ranbu (The Heroic Legend of Arslan: Dust Storm Dance) a premiéru si odbude již 3. července letošního roku. Nahrádí ve vysílání Boku no Hero Academii a v srpnu pak bude sama nahrazena speciálními epizodami Nanatsu no Taizai. Že vám nějak nevycházejí počty? No, to bude tím, že druhá série bude mít pouze osum epizod. Což, vzhledem k tomu, že první obsahovala klasických 25, trochu zamrzí, nicméně se musí brát v potaz, že manga předloha nemá příliš velký náskok.

Štáb, kompletní hlasové obsazení i hudební doprovod se vrací do svých pozic, ale změnou projde tým, jenž se postará o CGI stránku anime. Kyou Yamashita (Dog Days či Psycho-Pass 2) a Tatsuya Shimano (Jojo's Bizarre Adventure) jsou však zkušení lidé a zajisté se jim povede pokračovat ve šlépějích svých předchůdců. Studio Felix Film (Terra Formars: Revenge) pak nahradí 3D produkci, o kterou se v první sérii staralo SANZIGEN, tak uvidíme, jak se s tím poperou.

Hiromu Arakawa, známá díky Fullmetal Alchemist a Gin no Saji, mangu kreslí od roku 2013 a v prodeji je již 5 svazků. Původní předlohu v podobě novely pak napsal zkušený spisovatel Yoshiki Tanaka. 

Datum:
12. 5. 2016, 15:01
Autor: