Digimoni pokračují

Nadešel čas nové éry?

Shuiesha ve svém magazínu V-Jump oznámila projekt s názvem Digimon Universe: Appli Monsters. To ovšem neznamená, že se dočkáme pouze další anime série, ale například i hry nebo nových merch produktů jako jsou figurky nebo hračky. Z toho se dá usuzovat, že bychom mohli dostat celou novou generaci Digimonů. Na této události pracuje Bandai spolu s Bandai Namco Entertaiment a Toei Animation. Vše se dá do pohybu již tento podzim, kdy se plánuje kompletní projekt vydat. Více informací se dozvíme na International Tokyo Toy Show 2016, která bude probíhat od 9. do 12. června.

 

Digimony jste naposledy mohli vidět v podobě šestidílné filmové série Digimon Adventure Tri., která ještě aktuálně běží. První film se promítal v listopadu minulého roku, druhý letos v březnu a třetí díl bude mít premiéru 24. září. Dočkáme se přímého pokračování navazující na průběžně vycházející filmy nebo spíše očekáváte plnohodnotnou novou sérii s novými hrdiny a příšerkami?

Datum:
19. 5. 2016, 15:28
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Stanik29

| 19. 5. 2016, 16:42 | Autor: Stanik29

tak to je super zpráva , moc se těším. Jsem velkým fanouškem Digimonů a Pokémonů a je moc hezké se čas od času vrátit do dětství .