Ajin dostane na podzim druhou sérii

Jelikož filmová trilogie a OVA nejsou dost.

I přes to, že první série skončila teprve nedávno a do měsíce má do kin přijít druhý film z trilogie s podtitulem Shoutotsu, studio Polygon Pictures (Sidonia no Kishi) zřejmě nemá v plánu zaostávat ani s televizním zpracováním a již se pilně pracuje na jejím pokračování. Ta se má na obrazovky dostat se začátkem října 2016 a bylo tak oznámeno při vydání osmého svazku mangy.

 

Synopse: Nesmrtelnost je krásným snem a přáním spousty obyčejných lidí. Je to však pravda a není možné, že nesmrtelnost může být především prokletím? Normální člověk se touto otázkou nebude zabývat, ale mladý student Kei není tak úplně normální člověk. Je totiž Ajin, dle názoru vědců nová forma života objevená během války v Africe. Ajin je nesmrtelný a tedy dle většiny politiků, vojáků a vědců velmi nebezpečný tvor, kterého je třeba odchytit a důkladně prozkoumat. Takový nesmrtelný by mohl přece mít spoustu využití v boji, zdravotnictví a jistě i dalších odvětvích.

Díky této politice tedy není rozhodně nijak skvělé být Ajin, protože když to na vás náhodou někdo zjistí, pak je možnost, že skončíte jako pokusný objekt v nějaké laboratoři, kde budete prožívat tisíce vlastních smrtí, skoro jistá. Navíc když mají obyčejní lidé ještě obrovskou motivaci v podobě vysoké odměny za každého nesmrtelného, kterého nahlásí a dopadnou, pak je skrývání se skoro nemožné. Bohužel Kei byl jednoho dne odhalen, a tak se nyní musí pokusit utéct. Naštěstí Ajin není tak neškodný tvor, jak by se mohlo některým na první pohled zdát, a každý, kdo viděl temný stín, který Ajiny doprovází, by o tom mohl vyprávět. Mohl, pokud by zůstal naživu...

Nicméně série a filmy nejsou jediné, které nám tvůrci poskytnou a již byla oznámena OVA, jenž bude součástí vydání devátého volume mangy k datu 6. května 2016. Ta bude mapovat sérií nechvalně známý incident Shinya Nakamury a osvětlí události jemu předešlé.

Datum:
2. 5. 2016, 20:05
Autor:

Komentáře

| 3. 5. 2016, 22:37 | Autor: Virty

Skvělá zpráva. Myslel jsem, že manga nemá moc velký náskok, tak jsem nečekal, že to přijde tak brzo.

Obrázek uživatele Raijin

| 6. 5. 2016, 22:03 | Autor: Raijin
Majú polovicu zadaptovanú s tým, že než to spustia tak im ešte pár kapitol pribudne. Navyše je to mesačník, takže každá kapitola má dvakrát viac strán ako týždenník. :)
Obrázek uživatele Turza

| 3. 5. 2016, 22:55 | Autor: Turza

Super správa!