Originální anime film Hirunehime

Aneb režisérova cesta od mysteriózního thrilleru k rodinnému dramatu.

I přestože se režisér Kenji Kamiyama dříve zaměřoval na spíše odrostlejší diváky, ať už to bylo se sériemi Ghost in the Shell: Stand Alone Complex nebo Eden of the East, čerstvé informace z jeho webových stránek oznamují nový rodinný anime film s názvem Hirunehime: Shiranai Watashi no Monogatari (Princess Nap: The Story of Unknown Me), jehož vydání je stanoveno na průběh roku 2017.

Příběh je zasazen do roku 2020, ve městě Kojima v prefektuře Okayama, právě ve chvíli kdy začínají olympijské hry v Tokiu. Soustředí se na vztah mezi hlavní protagonistkou Kokone Morikawa, jejím otcem a v neposlední řadě i robotem jménem Hearts.

I přestože synopse zatím neodtajňuje detailnější příběhovou linku, již ale víme, že na designu postav bude pracovat Satoko Morikawa, se kterým Kamiyama spolupracoval na výše zmíněném Eden of the East. Při pohledu na první vizuál robota Hearts, je i zjevná spolupráce s Shigeto Koyama, jenž se v minulém roce podílel na designu Baymaxe z Big Hero 6. Snímek si pod svá křídla vezme studio Signal. MD (Tantei Team KZ Jiken Note, Colorful Ninja Iromaki).

 

Oficiální vizuály - Kokone Morikawa

Hearts

Datum:
20. 4. 2016, 14:07
Autor: