Animovaný film Kimi no Na wa. láká novým trailerem

Studio CoMix Wave Films představuje svůj další romantický snímek.

Po titulech jako 5 Centimeters Per Second, The Garden of Words, nebo dokonce i působivé reklamě s názvem Cross Road, propagující vzdělávací systém, se režisér a scénárista Makoto Shinkai, společně se studiem CoMix Wave Films, opět vrací ke své originální tvorbě, jenž v žánru slice of life vyčnívá především svou vizuální stránkou a vyobrazením vztahu hlavních protagonistů.

Informace o novém snímku Kimi no Na wa. (your name) byly zveřejněny sice již v prosinci minulého roku, avšak nyní máme možnost shlédnout i druhý trailer, který obsahuje theme song Zen Zen Zense. japonské skupiny RADWIMPS.

  

 

Synopse: Měsíc poté, co nad Japonskem po tisíci letech spadne kometa, začínají se životy dvou mladých lidí prolínat skrz jejich sny. Zatímco je dívka Mitsuha unavená životem na venkově a sní o budoucnosti ve velkoměstě, mladík Taki, se zájmem o výtvarném umění, se prodírá mezi střední školou a brigádou v tokijské italské restauraci. Když se poté ve snu ocitnou v kůži toho druhého, nabídne se otázka - jaké tajemství se skrývá za jejich sny?

Na dabérských pozicích se nám představí Mone Kamishiraishi (Mitsuha Miyamizu) po boku s Ryunosuke Kamiki (Taki Tachibana) a na designu postav bude pracovat Masayoshi Tanaka (Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai., Toradora!!). Spuštění snímku do kin budeme moci očekávat v průběhu srpna 2016. Do té doby, jako další ochutnávkou vizuální stránky filmu, byly zveřejněny i scenérie z připravovaného titulu.

 

  

 

Oficiální vizuál filmu

Datum:
7. 4. 2016, 18:56
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Turza

| 8. 4. 2016, 23:35 | Autor: Turza

To vyzerá poprdeli!

| 9. 4. 2016, 23:22 | Autor: Virty

Vypadá to skvěle, těším se.

| 24. 4. 2016, 10:50 | Autor: tatsii

konečně nový Makotooooo =)