Strike Witches dostává další sérii

Ostřílený ecchi režisér se pouští do dalšího anime s lolitkami

Na oficiálních stránkách Strike Witches byl zveřejněn první trailer na další řadu. Tentokrát se bude jednat o spinoff a ponese název Brave Witches. Tudíž se příběh nebude točit okolo slečen z 501, ale z 502nd Joint Fighter Wing (502. společná bojová letka). Na režisérskou stoličku usedne člověk zodpovědný již za první i druhou sérii, Kazuhiro Takamura (Vividred Operation). Ovšem anime zkomponuje pod záštitou jiného studia, než se staralo o jejího předchůdce. Ještě se neví, kdy produkce SILVER LINK tento originální ecchi projekt vypustí, ale můžeme očekávat období léta či podzimu.

Ukázka prezentuje roztomilé obrázky a plynulé animace se bohužel ještě nedočkáme, ale příznivci budou jistě nadšení z představení odlišně vypadajících ženských charakterů. Franšíza se nepyšní pouze anime sériemi, ale třeba také filmem nebo dalšími OVA, přičemž za posledními třemi (Strike witches: Operation Victory Arrow) stojí právě SILVER LINK. Na regulérní třetí sezóně se zřejmě stále pracuje a proto: zkrátíte si čekání zrovna tímto titulem?

Synopse první řady: V roce 1939 se na zemi náhle objevili neznámí nepřátelé, kteří byli nazváni Neuroi, brzy obsadili velkou část světa a jedinou obranou proti nim se staly Čarodějky. Díky svým magickým schopnostem jsou schopné létat a díky bojovým jednotkám vyvinutým k boji s Neuroi se staly účinnou zbraní…

Datum:
2. 3. 2016, 12:00
Autor: