March Comes In Like A Lion ve dvou hraných filmech

... s hezkým japonským hercem v hlavní roli. Co víc si přát?

V dnešní době je v Japonsku zvykem, že se populární série převedou i do hrané podoby. To určitě není špatně, neboť i lidé, kteří preferují hrané díla nad těmi animovanými, si mohou dopřát mnohdy kvalitní příběh. Tomuto se nevyhlo ani Sangatsu no Lion (March Comes in Like a Lion) a dočká se tak rovnou dvou hraných filmů, které budou mít premiéru v roce 2017.

Hlavní roli si ve filmu zahraje Ryunosuke Kamiki, který si předtím zahrál jednu ze dvou hlavních postav v hraném Bakumanovi či vedlejší roli v hraných filmech Rurouni Kenshin. Režii má na starost Keishi Ootomo, který má na kontě již zmiňované filmy Rurouni Kenshin.

Příběh manga série: Hlavní hrdina příběhu se jmenuje Rei a je osamělým hráčem shogi. Příběh se ovšem zaměřuje na jeho vztah k sousední rodince. Seznámí se tam s Akari, dvěma mladými dívkami, Hinatou a Momo, a take jejich početnou rodinkou koček… (AMzone)

Manga sérii napsala autorka Chika Umino, která předtím psala a kreslila mangu Hachimitsu to Clover (Honey and Clover). Ta se také dočkala svého filmového zpracování.

Datum:
19. 3. 2016, 15:25
Autor: