FLCL se dočká pokračování

FLCL se po více než patnácti letech vrátí.

Televizní síť Adult Swim na své Facebookové stránce informovala o tom, že série FLCL, neboli Fooly Cooly, se dočká svého pokračování. Celkově půjde o dvanáct epizod, které se rozdělí do dvou sérií po šesti. První by se měla vysílat v druhé polovině roku 2017 a druhá série se bude vysílat v první polovině roku 2018.

Na pokračování bude pracovat studio Production I.G, které se podílelo i na předchozí sérii společně se studiem Gainax. K Production I.G se také přidá americké Toonami.

Příběh se bude odehrávat několik let po původním příběhu Naoty a Haruko. Ve světě stále probíhá válka mezi Medical Mechanika a Bratrstvem. Ale pak se objeví Hidomi, mladá dívka, která od svého průměrného života už vůbec nic neočekává... Dokud se nesetká se svou novou učitelkou, Haruko. Po nějaké době zaútočí Medical Mechanika na její domovinu a Hidomi ve svém těle objeví něco, co dokáže všechny zachránit. A taky něco, co jedině Haruko dokáže aktivovat...

Nové série bude režírovat Katsuyuki Motohiro (Psycho-Pass) a scénář píše Hideto Iwai, který napsal pouze několik scénářů pro hrané seriály. O vzhled postav se postará Yoshiyuki Sadamoto, který se podílel i na původní sérii FLCL, ale třeba i na Neon Genesis Evangelion. Na obě série bude dohlížet Kazuya Tsurumaki, jež původní sérii režíroval.

Datum:
25. 3. 2016, 14:01
Autor:

Komentáře

| 26. 3. 2016, 01:39 | Autor: Homunculus

yeah tohle rád slyším (čtu) :D