Bones tasí další pravděpodobný hit

Toto studio má prostě čuch na zajímavě vypadající projekty.

Myslím, že mluvím za všechny redaktory, když řeknu, že pokud bychom si měli na pomyslné stupnici očekávání na anime tituly v jarní sezóně říct, kam se zařadí Bungo Stray Dogs, přikláněli bychom se všichni k té kladnější polovině hodnocení. Za vším stojí studio Bones, které, i když má titulů poskrovnu, si zakládá na kvalitě a jejich projekty vždy s nadšením očekáváme. Ať už nadhodíme animačně vymazlený a hlavně naprosto odlišný Soul Eater, jedno z nejlepších anime bez předlohy Darker than Black nebo epicky výpravný Fullmetal Alchemist: Brotherhood (a mohl bych pokračovat), jedná se vždy o snímky skvěle zvládnuté nejen animačně, ale i scénaristicky (řeč je o FMA nebo Wolf's Rain). A krom očekávaného Boku no Hero Academia či pokračování Concrete Revolutio se letos na jaře dočkáme ještě dalšího akčního nářezu.

Oficiální stránka Bungo Stray Dogs vydala druhý trailer, jehož součástí je i část openingu od GRANRODEO. Režii měl na starost Takuya Igarashi (Sailor Moon, Soul Eater), který už spolupracoval se scénáristou Yojim Enokidem (Neon Genesis Evangelion, Redline) na anime Ouran High School Host Club nebo Star Driver. Za zmínku ještě určitě stojí zkušený skladatel Kazuhiro Wakabayashi (Ghost in the Shell, Ao no Exorcist).

Nakajima Atsushi, ktorého nedávno pustili zo sirotinca, zachráni pred spáchaním samovraždy muža menom Dazai Osamu. On a jeho partner Kunidika pracujú pre detektívnu kanceláriu, ktorá vyšetruje zločiny, ktoré sú pre políciu či armádu príliš nebezpečné. Zdá sa, že posledný „prípad tigra“, na ktorom pracovali, je spojený s Atsushim.

Anime bude čítat tradičně 24 dílů, ovšem bude se vysílat na dvě poloviny - první o dvanácti epizodách se začne vysílat letos na jaře a druhá o zbývajících dvanácti epizodách se bude vysílat na podzim. Vznikne tak mezera přes letní sezónu a teoreticky vzniknou dvě série.

Datum:
5. 3. 2016, 13:28
Autor:

Komentáře

| 9. 3. 2016, 15:44 | Autor: SnoopDogg

luks gut!

Obrázek uživatele AisuSayuri

| 10. 3. 2016, 23:57 | Autor: AisuSayuri

Nevypadá to špatně. Zdá se, že by se mi anime mohlo líbit. No, počkám a uvidím. 

| 8. 4. 2016, 16:31 | Autor: Minelyn

Vypadá to skvěle *-* Sakra, čím déle jsem na amzone tím více mám rozkoukaných anime :'D Čím to asi je? XD