Terra Formars jsou zpět

Nekompromisní brutalita, potoky krve, bezohledná krutost. A je to tu zas!

Druhá série Terra Formars s podtitulem Revenge (Odplata) se dostane na televizní obrazovky již toto jaro. Tato sci-fi řezničina je stále populární a proto nás nečeká pouze další anime série, ale zanedlouho přijde i hraný film. Oproti první řadě přišlo k několika změnám za kamerou, například místo režiséra po Hiroshim Hamasakim převzal Michio Fukuda (Hyakko). Anime bude natáčet pro studio LIDENFILMS.

Byl představen také nový trailer a plakát. Sérii, ve které je takové množství badass týpků najednou, byste v dnešní době pohledali. Tito tvrďáci se nebojí ničeho a o tom hlavně vypovídá první upoutávka. V ní je k vidění, či spíše k slyšení… řev. Ano, ukázka má zřejmě vyjevit agresivní postavy v brutálním světě, kde se nic neopouští. Tudíž kamera pouze obkrouží všechny hrdiny, kteří se v další sérii octnou (a někteří rozhodně naposledy). Také se samozřejmě mihnou oškliví hmyzáci, kteří zase na Marsu budou topit pod kotlem skupince odvážných.

Synopse první série: V 21. století byli vědci naší planety pověřeni úkolem uzpůsobit Mars pro lidský život. Po letech bádání přišli s návrhem na sousední planetu vyslat mech a šváby, kteří by se postarali o ohřev její atmosféry a povrchu. Vzhledem k finanční a technické nenáročnosti byl návrh realizován. O několik staletí později, konkrétně v roce 2577, je terraformace Marsu konečně hotova a k této příležitosti je na planetu vyslána šestičlenná posádka odvážných, jež má zjistit, zdali je nyní Mars skutečně vhodný k pobytu lidské rasy. Nikdo však nečekal, že tamní švábi projdou extrémně uspíšenou biologickou evolucí a budou tak nebohé posádce a též veškerým lidem více než rovnými soupeři. Vědci na Zemi již ovšem připravují druhou expedici, jejíž členové by měli teoreticky být schopni švábí hrozbě čelit.

Anime vzniklo na základě mangy, kterou píše Kenichi Tachibana a kreslí Yuu Sasuga. V listopadu vyšlo zatím poslední patnácté volume.

Datum:
20. 2. 2016, 17:40
Autor:

Komentáře

| 6. 3. 2016, 17:09 | Autor: Homunculus

nevidel som ani prvú ale chcem, takže sa teším aj na túto :D